^
The Underdogs

„The Underdogs”, czyli sprzęt i usługi Apple w pracy

Jaromir Kopp

3 kwietnia 2019

Na kanale Apple w serwisie You Tube pojawił się nowy film. Tym razem przedstawia on zalety sprzętu, a raczej ekosystemu Apple w pracy, ale nie tylko. Ważną rolę odgrywają również aplikacje i usługi innych firm.

Wymagająca wiedźma i ambitny zespół 

Film jest wart obejrzenia, bo po prostu jest sympatyczny i dobrze zrobiony. Tradycyjną fabułę rozpoczynającą się od „wyzwania”, po którym następuje splot sukcesów i porażek, wieńczy obowiązkowy happy end, choć z pewnym niedomówieniem.

Widzimy zespół, który ma za zadanie opracować nowe opakowanie dla pizzy. Sprzęt, oprogramowanie i usługi Apple oczywiście wydatnie w tym pomagają, nie tylko w pracy, ale w drodze z i do niej oraz w domu. Jednak film wyraźnie akcentuje usługi i programy innych firm. Widzimy m.in. Office oraz słyszymy o box.com.

Jednak jeżeli myślicie, że Apple zasugerował nam nowy pomysł, który szybko można wcielić w życie i zarobić miliony, to zmuszony jestem ostudzić Wasz zapał. Apple posiada od kilku lat patent na takie opakowania i używa ich w swoich kampusach.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy