^
Sklep Apple: zaraz wracamy

Sklep Apple zamknięty. Czy dziś zobaczymy coś nowego?

Jaromir Kopp

18 marca 2019

Wygląda na to, że Apple chce nam zrobić psikusa. Choć konferencja, na którą rozesłano zaproszenia, dopiero za tydzień, już dziś sklep jest „odświeżany”. Czy to kosmetyka, czy zobaczymy coś nowego?

Konferencja czysto „usługowa”?

Możliwe, że Apple nie będzie chciało za tydzień odrywać uwagi widzów od usług wideostreamingu i abonamentu prasowego, które zaprezentuje. Wygląda na to, że nowości sprzętowe, których wprowadzenia się spodziewamy, pojawią się już dziś.

Przypomnę, że czekamy na nowego iPada 9,7″, który tylko wewnętrznie zostanie wzbogacony, utrzymując obecną formę, nowe słuchawki AirPods oraz pad ładujący AirPower (czy jak go tam nazwali dwa lata temu).

Może się jednak okazać, że dziś pojawi się tylko iPad, a słuchawki i ładowarka za tydzień. A może Apple nas czymś zaskoczy?

Tak czy siak, za kilka godzin będziemy wiedzieć, co się pojawiło. Teraz możemy jedynie pobawić się w domysły. Jeżeli macie jakieś własne, nawet fantastyczne propozycje piszcie w komentarzach!

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy