Wybierz Strona

Sklep Apple zamknięty. Czy dziś zobaczymy coś nowego?

Sklep Apple zamknięty. Czy dziś zobaczymy coś nowego?

  • 0
  • 18.03.2019
Jaromir Kopp

Wygląda na to, że Apple chce nam zrobić psikusa. Choć konferencja, na którą rozesłano zaproszenia, dopiero za tydzień, już dziś sklep jest „odświeżany”. Czy to kosmetyka, czy zobaczymy coś nowego?

Konferencja czysto „usługowa”?

Możliwe, że Apple nie będzie chciało za tydzień odrywać uwagi widzów od usług wideostreamingu i abonamentu prasowego, które zaprezentuje. Wygląda na to, że nowości sprzętowe, których wprowadzenia się spodziewamy, pojawią się już dziś.

Przypomnę, że czekamy na nowego iPada 9,7″, który tylko wewnętrznie zostanie wzbogacony, utrzymując obecną formę, nowe słuchawki AirPods oraz pad ładujący AirPower (czy jak go tam nazwali dwa lata temu).

Może się jednak okazać, że dziś pojawi się tylko iPad, a słuchawki i ładowarka za tydzień. A może Apple nas czymś zaskoczy?

Tak czy siak, za kilka godzin będziemy wiedzieć, co się pojawiło. Teraz możemy jedynie pobawić się w domysły. Jeżeli macie jakieś własne, nawet fantastyczne propozycje piszcie w komentarzach!

O autorze

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii, wyczulony na potrzeby osób niepełnosprawnych i starszych. Tworzy w języku Swift aplikacje na platformy macOS, iOS, tvOS oraz systemy bazodanowe FileMaker. Prowadzi zajęcia z programowania dla dzieci i młodzieży. Autor książki o serwerach NAS „Mój QNAP”. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!