^

iOS 13 z Trybem Ciemnym

Tomasz Wołkowski

1 lutego 2019

Co przyniesie nowy iOS 13? Spekulacji na temat kolejnej odsłony systemu operacyjnego dla iPhone’a i iPada pojawia się coraz więcej. 30 stycznia wieczorem Mark Gurman i Debby Wu z Bloomberg’a wyrazili się bardziej szczegółowo na temat nadchodzących modeli iPhone’a oraz iPada. Mowa była również o nowym systemie iOS 13.

Nowe informacje na temat iOS 13

Nowy system od Apple ma zawierać sporo nowości. Jedną z nich i chyba najbardziej oczekiwaną już od wielu lat, jest „Tryb ciemny”. Oprócz lepszej jakości czytania w porze wieczornej, Dark Mode ma obniżyć poziom zużycia energii przez wyświetlacz OLED. Mowa jest również o usprawnieniach odnośnie CarPlay. Gurman i Wu mówią również o optymalizacji pracy na iPadach. Wspomniano w tym miejscu o  takich funkcjach jak: iPad-Homescreen, czy Live-Photo.

Na potwierdzenie tych przypuszczeń musimy jednak poczekać jeszcze kilka miesięcy. Najprawdopodobniej Apple zaprezentuje nowy system w czerwcu w wersji beta. Na finalną wersję systemu poczekamy jak zawsze do września.

Źródło: macerkopf

Tomasz Wołkowski

Nazywam się Tomasz Wołkowski i od 2006 r. korzystam z rozwiązań firmy Apple, kiedy to kupiłem MacBooka White 13" , był to pierwszy komputer od Apple z procesorem Intela. Od tamtego czasu korzystam tylko z rozwiązań Apple. Teraz prowadzę swoją firmę, ale w dalszym ciągu znajduję czas na to, żeby śledzić wydarzenia, dotyczące firmy z Cupertino.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

  1. Soban

    już tyle razy „prorocy” obiecywali tryb ciemny, że póki nie zobaczę to nie uwierzę 😛

  2. Rolo

    Już dawno powinien być. Przy tak słabych bateriach i samsungowym ekranie amoled niższe zapotrzebowanie na energię może ratować iPhona.