Wybierz Strona

Mój Mac Magazyn – nowy Mac i co dalej?

Mój Mac Magazyn – nowy Mac i co dalej?

Co powinniśmy zrobić z nowym komputerem Apple? Potężny zastrzyk odpowiedzi znajdziecie w tym wydaniu Mój Mac Magazyn. Wybraliśmy dla Was najciekawsze aplikacje które powinniście zainstalować na swoim komputerze. Wyjaśniamy także jedno z często pojawiających się pytań – czy Thunderbolt 3 to USB-C.

W dziale recenzji koniecznie sięgnijcie po materiał o nowym Mac mini. Sprawdzamy również jak MacUser pracuje na sprzęcie Microsoftu – Surface Pro. Do tego oceniamy najnowszą wersję fantastycznego programu do edycji zdjęć – Capture One 12.

W dziale porad kolejna część cyklu jak programować w HomeKit oraz materiał o powstawaniu płytek drukowanych, nie tylko dla elektryków.

To zaledwie początek tego co znajdziecie w najnowszym wydaniu magazynu. Pismo pobierzecie za darmo rejestrując się wśród naszych czytelników za pomocą poniższego formularza.

O autorze

Przemysław Marczyński

Dziennikarz technologiczny. Redaktor naczelny miesięcznika Mój Mac Magazyn. Od przeszło 10 lat tworzy serwis internetowy www.mojmac.pl. Podcaster. Współautor książki "macOS Mojave. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl

Trackbacks / Pingbacks

  1. Jeden z najlepszych programów do retuszu zdjęć taniej dla studentów - Mój Mac - […] Capture One 12 przeczytacie w styczniowym wydaniu Mój Mac […]

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mój Mac Magazyn

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!