^

Mój Mac Magazyn – nowy Mac i co dalej?

Przemysław Marczyński

30 stycznia 2019

Co powinniśmy zrobić z nowym komputerem Apple? Potężny zastrzyk odpowiedzi znajdziecie w tym wydaniu Mój Mac Magazyn. Wybraliśmy dla Was najciekawsze aplikacje które powinniście zainstalować na swoim komputerze. Wyjaśniamy także jedno z często pojawiających się pytań – czy Thunderbolt 3 to USB-C.

W dziale recenzji koniecznie sięgnijcie po materiał o nowym Mac mini. Sprawdzamy również jak MacUser pracuje na sprzęcie Microsoftu – Surface Pro. Do tego oceniamy najnowszą wersję fantastycznego programu do edycji zdjęć – Capture One 12.

W dziale porad kolejna część cyklu jak programować w HomeKit oraz materiał o powstawaniu płytek drukowanych, nie tylko dla elektryków.

To zaledwie początek tego co znajdziecie w najnowszym wydaniu magazynu. Pismo pobierzecie za darmo rejestrując się wśród naszych czytelników za pomocą poniższego formularza.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy

Funkcja trackback/Funkcja pingback

  1. Jeden z najlepszych programów do retuszu zdjęć taniej dla studentów - Mój Mac - […] Capture One 12 przeczytacie w styczniowym wydaniu Mój Mac […]