^

Program na dziś: ClassicWeather

Tomasz Wołkowski

29 stycznia 2019

ClassicWeather to alternatywa dla wczoraj przedstawionego Forecast Bar.
Program można pobrać za darmo z App Store. Aplikacja jest oparta na wyświetlaniu informacji w widżetach. W wersji darmowej możemy ustawić maksymalnie 3 widżety. W każdym z nich można wyświetlić dane pogodowe z 3 różnych miast.

ClassicWeather

W widżetach znajdziemy informacje odnośnie temperatur (odczuwalnej, minimalnej i maksymalnej), wschodu i zachodu słońca oraz prawdopodobieństwa opadów. Cała prognoza przedstawiona jest na 24 – godzinnej skali.

Możemy również użyć widoku tygodniowego, który w jasny i przejrzysty sposób pokazuje najważniejsze informacje. Nie znajdziemy tutaj jedynie informacji o wschodzie i zachodzie słońca.

Za wersję Premium musimy zapłacić 3,99 zł za 3 miesiące. Po aktualizacji do wersji płatnej otrzymujemy dodatkowo możliwości, do których należą:

 • Obserwacja pogody w większej ilości miejsc,
 • Prognoza na 10 dni,
 • Podgląd na ponad 12 godzin w zakładce „Dzisiaj”,
 • Wilgotność,
 • Kierunek i szybkość wiatru,
 • Aktualna pogoda w docku lub pasku menu,
 • Częstsza automatyczna aktualizacja,
 • Brak reklam.

Do Was należy decyzja, która z tych aplikacji trafi na Wasze komputery.

Tomasz Wołkowski

Nazywam się Tomasz Wołkowski i od 2006 r. korzystam z rozwiązań firmy Apple, kiedy to kupiłem MacBooka White 13" , był to pierwszy komputer od Apple z procesorem Intela. Od tamtego czasu korzystam tylko z rozwiązań Apple. Teraz prowadzę swoją firmę, ale w dalszym ciągu znajduję czas na to, żeby śledzić wydarzenia, dotyczące firmy z Cupertino.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

 1. Gróby Wiór

  Chłopie, gdzie Ty znalazłeś ten paździerz?! Oczy łzawią. W systemie masz bez subskrypcji rozwiązanie sto razy lepsze.

  • Przemek Marczyński

   @Gróby Wiór o jakiej aplikacji mówisz w systemie która ma więcej funkcji niż ta opisywana?

 2. Krzysztof P.

  Ja od wielu lat mam zainstalowana aplikacje WeathetPro i uwazam ze jest to jedna z najlepszych aplikacji pogodowych, no moze troszke drogo bo 9,99€ / Rok ale jest także wersja darmowa, i jak sie nie myle ( ponieważ mam wersje platna czyli Pro ) jest ona pozbawiona reklam, za werje Pro mamy prognoze na 14 dni i jeszcze kilka opcji, ale reklam tam jeszcze nigdy nie widzialem i prognoza raczej sie sprawdza.