^

#88 – MacKomPodcast Świąteczny

Kuba Baran

19 grudnia 2018

Tradycyjnie, jak co roku, postanowiliśmy przed świętami spotkać się w szerszym gronie, aby podsumować ten kończący się rok i powróżyć odrobinę w kwestii tego, co chcielibyśmy i przewidujemy zobaczyć w kolejnym, nachodzącym. Tym razem, dołączyli do nas gospodarze podcastu kompot, czyli Remek Rychlewski oraz Marek Telecki.

Oczywiście korzystając z tej okazji, po raz kolejny podejmujemy kroki, aby wspomóc szczytny cel. Dlatego zapraszamy Was do udziału w naszych aukcjach, z których dochód w całości przekażemy na Dom Dziecka im. Janusza Korczaka w Krasnem. Poniżej znajdziecie linki do poszczególnych przedmiotów:

Co więcej, jeżeli nie jesteście zainteresowani aukcjami, a chcecie wspomóc wybrany przez nas cel, zachęcamy Was do wpłat na konto powiązanej z tą instytucją Fundacji Dobry Anioł. Dane do przelewów:

13 1500 1083 1210 8011 0592 0000

Fundacja DOBRY ANIOŁ

W tytule przelewu napiszcie, proszę „Od słuchaczy MacPodcastu i Kompotu”. Będziemy również wdzięczni, jeżeli dacie nam znać o takich przelewach i kwotach. Pozwoli nam to oszacować, ile udało nam się dzięki tej akcji zebrać środków.

Serdecznie dziękujemy i zapraszamy Was do odsłuchu!

Prowadzący:

Fanpage na Facebooku

Kontakt: kontakt@macpodcast.pl

Zapraszamy do wspierania naszego podcastu!

Poniżej linki do poszczególnych źródeł i odtwarzacza:

MacPodcast w iTunes – posłuchaj

MacPodcast na YouTube – subskrybuj

MacPodcast w SoundCloud – odwiedź stronę

Kanał RSS podcastu – link

Odtwarzacz:

 

Komentarze (0)
L

0 komentarzy