^

Promocyjne aplikacje dla iOS i macOS

Tomasz Wołkowski

14 grudnia 2018

Witam po tygodniu, a właściwie dwóch tygodniach przerwy. Mamy piątek, więc zapraszam do przejrzenia działu: promocyjne aplikacje dla iOS i macOS.

Promocyjne aplikacje dla iOS i macOS

Moim drugim hobby, oprócz Apple, są zdjęcia. Sam je chętnie robię. Najważniejszymi kolorami w fotografii są dla mnie… biel i czerń. Dlatego polecam Wam aplikację na iOS o nazwie BlackCam. Jest to aplikacja, która specjalizuje się w czarno-białych fotografiach i potrafi wydobyć wiele różnych stopni szarości. W ten weekend gratis, zamiast regularnych 2,29 euro.
Produktywności i planowania należy uczyć od najmłodszych lat. Z tego też powodu polecam iStudiez Pro. Jest to program dla macOS, dzięki któremu uczeń lub student może zachować w porządku i przejrzystości swój plan lekcji i zbliżające się sprawdziany. Teraz gratis, zamiast regularnych 10,99 euro. Jednak jeśli chcemy, aby aplikacja synchronizowała się z innymi urządzeniami, należy liczyć się z wydatkiem (już w aplikacji) rzędu 10,99 euro.

Pozostałe promocyjne aplikacje na weekend?

Poniżej przedstawiam pełną listę aplikacji.

iOS:

BlackCam zobacz w App Store – zdjęcia.
Noteplan Calendar zobacz w App Store – kalendarz i notatki w jednym.
Textkraft Pocket zobacz w App Store – narzędzie tekstowe.
Beatsurfing zobacz w App Store – grafika.
Demon’s Rise zobacz w App Store – gra.

macOS:

iStudiez Pro zobacz w App Store – plan lekcji.
Command & Conquer zobacz w App Store – gra.

Źródło: GIGA

Tomasz Wołkowski

Nazywam się Tomasz Wołkowski i od 2006 r. korzystam z rozwiązań firmy Apple, kiedy to kupiłem MacBooka White 13" , był to pierwszy komputer od Apple z procesorem Intela. Od tamtego czasu korzystam tylko z rozwiązań Apple. Teraz prowadzę swoją firmę, ale w dalszym ciągu znajduję czas na to, żeby śledzić wydarzenia, dotyczące firmy z Cupertino.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy