^
icloud-taniej

Jak zaoszczędzić na abonamencie iCloud?

Przemysław Marczyński

27 listopada 2018

Płacicie Apple za dostęp do większej przestrzeni iCloud? Ja tak, ponieważ większość danych jakie zapisane mam w chmurze Apple to zdjęcia. Macie podobnie? Jeśli tak to spieszę z poradą jak łatwo odchudzić nasz wirtualny dysk. Oto sposób na łatwą archiwizację naszych zdjęć z iCloud. Wierzę, że dzięki temu będziecie mogli zaoszczędzić kilka złotych na miesięcznym abonamencie.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (7)
L

7 komentarzy

 1. bogdanP

  Nooo, dziękuję! Nareszcie wiem jak! Od jakiegoś czasu szukałem tego rozwiązania…

 2. fff

  Przełomowe odkrycie.

 3. lisiatko,pl

  „Płacicie Apple za dostęp do większej przestrzeni iCloud? Ja tak, ponieważ większość danych jakie zapisane mam w chmurze Apple to zdjęcia. Macie podobnie? Jeśli tak to spieszę z poradą jak łatwo odchudzić nasz wirtualny dysk. Oto sposób na łatwą archiwizację naszych zdjęć z iCloud. Wierzę, że dzięki temu będziecie mogli zaoszczędzić kilka złotych na miesięcznym abonamencie”

  No i koniec artykułu – a gdzie tytułowy sposób na oszczędzanie? Bo poza zajawką nie ma nic, czy autor zapomniał o czymś?

 4. Partyz(a.n.t.)

  Super! Ale to chyba od niedawna (GDPR?) wprowadzili.
  Walczyłem z tym w zeszłym roku i straciłem kilka wieczorów. Po tych świętach zapewne będzie prościej.

 5. Mariusz

  nie bardzo rozumiem ten materiał. Jeśli usune zdjęcia z Cloud to nie będę mieć do nich dostępu z iphona

 6. Soban

  Nie widzę sensu w takim „oszczędzaniu” miejsca.. to po to jest chmura żeby trzymac w niej zdjecia i miec do nich dostep zewsząd. Jak miałbym je trzymac tylko na dysku to bym w ogóle nie włączał opcji Zdjęcia iCloud. A jak dysk szlag trafi to po zdjęciach. Super tips! 😉