^

Najlepsze propozycje na Black Friday (Aktualizacja)

Redakcja

22 listopada 2018

Czarny Piątek to doskonały dzień na zakupy. Warto dać się ponieść wyprzedażowemu szaleństwu i skorzystać z doskonałych ofert, które nie zdarzają się na codzień. Specjalnie dla Ciebie zebraliśmy wyjątkowe promocje od naszych Partnerów. Życzymy przyjemnych zakupów.

Salony Denon

Black Friday, Black Weekend, Black Week. Czyli największe święto sprzedażowe i dla wielu idealna okazja do złapania dobrej ceny na upatrzony produkt, jeszcze przed rozpoczęciem przedświątecznej gorączki.
Słuchawki, stereo, głośniki czy akcesoria. Część produktów, to pewnie dobrze znane już co niektórym szlagiery. Inne, może mniej znane, ale warte uwagi ze względu na swoje funkcje i jakość wykonania. Wszystkie w mega cenach. Dajcie się wciągnąć w szał zakupów.
Witryna akcji promocyjnej –> www.salonydenon.pl

iWalk

BLACK WEEK w iWALK Polska to Rabaty nawet do -50%! Na stronie iwalk.pl znajdziesz mnóstwo doskonałych akcesoriów do Twojego iPhone’a (i nie tylko). Wszystkie produkty są tam dostępne w super niskich cenach. Polecamy jednak zaglądać w okresie promocyjnym na stronę iWalk codziennie, gdyż każdego dnia pojawia się tam kolejna promocja. Akcja obowiązuje od 19.11.2018 do 26.11.2018. Więcej informacji znajdziecie na stronie iwalk.pl.
Witryna akcji promocyjnej –> www.iwalk.pl

 

Świat Baterii

W Świecie Baterii można z okazji Czarnego Piątku skorzystać z rabatów nawet do 50% na wybrane produkty Green Cell. Szczególną uwagę warto zwrócić na ładowarki USB-C  które można nabyć z rabatem nawet do 44 złotch. Użytkownicy Maków docenią również Huby USB-C pozwalające rozszerzyć możliwości nowych portów. Promocje trwać będą do 26.11.2018.
Witryna akcji promocyjnej –> www.swiatbaterii.pl/

Black Friday na eduweb.pl

Na Black Friday eduweb.pl przygotował dla Was promocje aż do -66% na kursy wideo! Chcesz poznać nowe technologie, rozwijać swoje umiejętności lub po prostu spróbować czegoś nowego? Sprawdź największą promocję roku! Przez cały weekend, już od piątku, 23.11, aż do poniedziałku, 26.11 masz możliwość zakupu kursów w rekordowo niskich cenach. Jakie kursy są objęte promocją? Między innymi tworzenia stron WWW, UX designu, fotografii, Photoshopa i wiele innych.
Witryna akcji promocyjnej –> eduweb.pl

Netatmo

Netatmo, francuski producent rozwiązań dla inteligentnego domu, z okazji Czarnego Piątku ma dla klientów atrakcyjną promocję. Od 23 do 26 listopada produkty Netatmo dostępne w oficjalnym sklepie internetowym będą tańsze o 25%. Swoją własną promocję na urządzenia Netatmo przygotowała również sieć sklepów x-kom.
Witryna akcji promocyjnej –> https://shop.netatmo.com/eur_en/

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy