Wybierz Strona

iPhone XR – czy warto kupić ten telefon?

iPhone XR – czy warto kupić ten telefon?

Czy warto kupić iPhone’a XR? To pytanie od chwili gdy zaprezentowano ten telefon skutecznie mnie dręczyło. W porównaniu do obecnych słuchawek na rynku jest to tani aparat. Wyposażono go we wszystkie nowinki jakie mamy dostępne w najnowszych iPhone’ach XS. Budżetowy telefon posiada najnowszy procesor A12 i rozpoznawanie twarzy Face ID. Do tego rozmiar ekranu jest zaskakująco duży jak na telefon wprowadzający do środowiska Apple. iPhone XR był dla mnie dużą niewiadomą i niesamowicie się cieszę, że wreszcie mogę podzielić się moimi wrażeniami „na gorąco” z używania tego telefonu.

Wrażenia wideo z iPhone’a XR

W poniższym filmie znajdziecie moje wrażenia po dwóch dniach zabawy z telefonem (z przyczyn prywatnych nie mogłem niestety opublikować go wcześniej). Znajdziecie tu informacje o wyglądzie i wydajności aparatu. Zapraszam do obejrzenia poniższego materiału wideo i subskrypcji naszego kanału YouTube.

Oficjalna witryna iPhone’a XR – www.apple.com/pl/iphone-xr/

O autorze

Przemysław Marczyński

Dziennikarz technologiczny. Redaktor naczelny miesięcznika Mój Mac Magazyn. Od przeszło 10 lat tworzy serwis internetowy www.mojmac.pl. Podcaster. Współautor książki "macOS Mojave. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl

5 komentarzy

 1. Grzegorz

  XR to nie plastik, a szkło – jak w X/XS!!! X/XS to nie aluminium, a stal!!! Zatem jeszcze raz. X/XS – szkło + stal, XR – szkło + aluminium. Dziękuję za uwagę.

  Odpowiedz
 2. MM

  Straszna lipa.
  Strona o tematyce Apple, autor lubuje się w Apple a tu takie coś.

  https://www.apple.com/pl/iphone-xr/

  Obręcze z lotniczego aluminium. Obręcze wykonane są z opracowanego przez Apple stopu aluminium, poddawanego precyzyjnej obróbce mechanicznej, a następnie anodyzowanego, żeby pasował do koloru obudowy.

  Bez­prze­wodowe ładowanie. Szklany tył obudowy iPhone’a XR umożliwia łatwe i bezprzewodowe ładowanie3.

  Odpowiedz
 3. Witek

  słaby materiał

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!