^

#84 – iOS 12, praktyczne nowości cz. 2

Kuba Baran

25 października 2018

Wracamy do tematu iOS 12 i kończymy listę najciekawszych naszym zdaniem nowości, jakie niesie ta odsłona systemu. Jeżeli jeszcze nie słuchaliście pierwszej części, to myślę, że warto w pierwszej kolejności sięgnąć do poprzedniego odcinka.
Dodatkowo garść nowości, czyli Photoshop na iPadzie, nadchodząca konferencja Apple oraz informacje o doskonałej sprzedaży iPhone’a XR.
Serdecznie zapraszamy do odsłuchu!
Prowadzący:

Fanpage na Facebooku
Kontakt: kontakt@macpodcast.pl
Zapraszamy do wspierania naszego podcastu!
Poniżej linki do poszczególnych źródeł i odtwarzacza:
MacPodcast w iTunes – posłuchaj
MacPodcast na YouTube – subskrybuj
MacPodcast w SoundCloud – odwiedź stronę
Kanał RSS podcastu – link
Odtwarzacz:

Komentarze (5)
L

5 komentarzy

 1. Robert

  Bardzo lubię wasz podcast. Ciepły głos Kuby i uśmiechający się Przemek to tylko subtelny smaczek dodany do merytorycznej treści. Super.
  Przysłuchiwałem się dzisiejszemu odcinkowi z nadzieją, że lepiej zrozumiem działanie aplikacji skróty (nie funkcji skróty). Wspomnieliście o niej choć niezbyt dużo. Może przez swoje skomplikowanie (jeśli ktoś chciałby sam coś stworzyć) nie cieszy się dużym zainteresowaniem.
  Chciałbym np. uruchomić taką funkcjonalność:
  – dojeżdżam w określone miejsce i telefon przechodzi w tryb nie przeszkadzać –
  Czy umiecie to zrobić lub czy jest jakaś witryna gdzie znajdują się pomocne rozwiązania?
  pozdrawiam
  Robert

 2. Przemek Marczyński

  @Robert niektórzy mówią, że to koński uśmiech 🙂 Może dlatego, że jestem z Końskich? 😛

 3. ajmak

  Na miłość boską oraz Jezus Maria mówimy „apl”, a nie „epl” albo „ejpl”. Nie jesteście u cioci na imieninach. Skoro wypowiadacie się publicznie, to nie siejcie buractwa.

 4. Marcin

  Panowie! podcast pierwsza klasa! Jesteście mega, bardzo konkretne informacje, już nie mogę się doczekać odcinka ze skrótami 🙂 Mam właśnie nt. Skrótów pytanie do Kuby: czy można zrobić w Skrótach żeby program dodawał wartości do prostej tabeli np. w Notatkach systemowych lub w Numbers ? Nie znalazłem takiej opcji 🙁 Tak dumam, czy można by to zrobić przez iFTTT ?