^

Koncept iOS 13.

Tomasz Wołkowski

10 października 2018

Jeszcze nie wszystkie funkcje nowego systemu iOS 12 zostały sprawdzone w codziennym użytkowaniu, a już mamy różne wizje dotyczące przyszłorocznego systemu iOS 13.

Koncept iOS 13 – co nowego?

Niedawno użytkownik Jacob Rendina opublikował swoją wizję przyszłorocznego systemu iOS 13. Ma on wprowadzać wiele nowości. Między innymi, w końcu ma zostać wprowadzony tryb ciemny, nowy multitasking, przeprojektowane Notatkami.
Mam nadzieję, że tryb ciemny naprawdę w przyszłym roku będzie wprowadzony do systemu iOS 13. Poza tą dla mnie najważniejszą funkcją, na którą wielu użytkowników czeka od kilku lat, uważam, że poniższy koncept jest dość ciekawy. Wiem jednak na pewno, że im bliżej nowego roku, tym więcej pojawi się w sieci takich konceptów. Na koniec zrobimy porównanie i dacie nam znać co myślicie na ten temat.

Jak wygląda koncept Jacoba Rendina?

Poniżej przedstawiam, a właściwie to Jacob przedstawia swój koncept. Co o nim sądzicie?
 

 
 
Źródło: youtube

Tomasz Wołkowski

Nazywam się Tomasz Wołkowski i od 2006 r. korzystam z rozwiązań firmy Apple, kiedy to kupiłem MacBooka White 13" , był to pierwszy komputer od Apple z procesorem Intela. Od tamtego czasu korzystam tylko z rozwiązań Apple. Teraz prowadzę swoją firmę, ale w dalszym ciągu znajduję czas na to, żeby śledzić wydarzenia, dotyczące firmy z Cupertino.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. asdad

    O super, androidowe funkcje w IOS!

  2. x

    asdad, masz świadomość, że to fanowski koncept?