^

iPhone Xs będzie tańszy

Redakcja

6 września 2018

Apple przestało chronić dobrze informacje o nowych produktach. Z jednej strony to dobrze, bo wiemy, czego możemy się spodziewać. Jednak podczas oglądania prezentacji produktowych brakuje emocji i efektu zaskoczenia. Tak pewnie będzie pewnie w najbliższą środę 12 września. Wtedy to na scenie w Steve Jobs Theater w Cupertino zostaną zaprezentowane trzy nowe modele iPhone’ów. Wiemy o nich już bardzo dużo a teraz znamy już ich prawdopodobne ceny. Pogłoski się sprawdziły faktycznie nowy iPhone Xs będzie tańszy.
W środę niespodzianek raczej nie będzie. Wyciekły nawet ceny nowych produktów na Europę. Mamy je dzięki informacjom z raportu Macerkpofa. Według niego ceny nowych telefonów Apple będą się kształtować następująco:

  • iPhone 9 LCD ma kosztować 799 €,
  • iPhone Xs ma kosztować 909 €,
  • iPhone Xs Max ma kosztować 1149 €.

Porównując powyższe ceny do obecnie panujących na rynku, wszystko wskazuje na to, że będą one zauważalnie niższe, przynajmniej w przeliczeniu na wielkość ekranu. W dotychczasowej cenie iPhone’a X, kupimy po 12 września jego większą wersję.

  • iPhone 8 kosztuje 799 €,
  • iPhone 8 Plus kosztuje 909 €,
  • iPhone X kosztuje 1149 €.

Są to oczywiście ceny za modele podstawowe, które będą się różnić w zależności od wybranej pojemności. Cieszymy się, że Apple nie ma zamiaru przekraczać kolejnych granic cenowych dla swoich telefonów i czekamy z niecierpliwością na „One more Thing”.
Źródło

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy