^

Infographics Prime przeceniony 90% Gratka dla leniuszków za jedyne 9 zł tylko we wtorek!

Jaromir Kopp

17 lipca 2018

„Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta”. Niestety Stanisław Lem miał rację. Ludzie, zamiast czytać, wolą oglądać vlogi lub słuchać podkastów. Podczas szkoleń nam pisać coraz krótsze teksty, aby typowy czytelnik miał szansę dotrwać do końca. Cała Polska czyta dziennikarzom, a oni i tak tworzą banialuki zrozumiałe tylko dla nich. Zamiast się męczyć, proponuję bardziej radykalny sposób: ograniczmy się do samych obrazków z pomocą Infographics Prime!

Infografiki są modne

Po co przemęczać typowego mieszkańca tej planety tekstami ponad 800 znaków? Ponoć jeden obraz wart jest tysiąca słów! A dobra infografika może zastąpić cały esej.
Jeżeli dotrwałeś do tego miejsca, to nie jestem pewien, czy przeceniony dziś na 9 zł program Ci się przyda. Jest jednak szansa, że dzięki niemu będziesz bardziej zrozumiały dla swoich widzów (bo czytelnicy pomału wymierają).
Infographics Prime przeceniony 90%

Infographics Prime

W programie znajduje się ponad 400 gotowych, edytowalnych infografik i elementów to ich tworzenia. Dostępne są w wersjach dla Keynote, Pages, Microsoft PowerPoint, Word, Google Slides, Adobe Photoshop i Illustrator. Znajdziemy mapy, wykresy, linie czasowe, diagramy i wiele innych przydatnych grafik.
Normalna cena programu to 19$, obecna to niecałe 9 zł.
Infographics Prime w Mac App Store.
Infographics Prime przeceniony. Gratka dla leniuszków za jedyne 9 zł tylko we wtorek

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy