^

Apple Polska na YouTube! Co za niespodzianka…

Jaromir Kopp

6 lipca 2018

Taka ciekawostka… nie wiem, czy Wy już wiecie, ale Apple ma polski kanał na YouTube. Po ilości „subów” oraz wyświetleń filmów wnoszę, że jednak większość z Was nie wie.

Spolszczone reklamy

Na razie możemy na nim znaleźć w zasadzie wyłączenie trochę spolszczonych reklam i to nie zawsze najnowszych.
Dokładnie dobę temu pojawiła się na kanale reklama Apple Pay. Ponieważ poprzedzający ją film jest datowany na grudzień zeszłego roku, może to oznaczać, że „właśnie” do Apple dotarł niepodważalny sukces Apple Pay w naszym kraju. To już bez ironii.
Na razie kanał może pochwalić się przytłaczającą ilością filmów w liczbie dziewięciu. Pierwsze z nich pochodzą sprzed pół roku.
Do tego warto odnotować liczbę subskrypcji, niemal ćwierć tysiąca!
Myślę, że warto poprawić ten wyśrubowany wynik i zwrócić uwagę Apple na nasz kraj nie tylko z pomocą transakcji bezgotówkowych wykonywanych za pomocą iPhone’ów i Apple Watch.

Do dzieła! Subskrybujmy i oglądajmy!

Albo lepiej nie… sami oceńcie, czy kanał jest autentyczny. W razie wątpliwości można go zgłosić do YouTube jako „podejrzany”. Ja subskrybowałem, zgłosiłem (jak to autentyk, to się obronią) i obserwuję bacznie rozwój sytuacji.
 

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

  1. Pelski

    Wieje fejkiem na odległość. Szczególnie te tła pod napisami.

  2. Adam

    Skasujcie ten wpis szybko bo się niestety ośmieszacie promując te coś…

  3. Paweł Nyczaj

    To fake. kilka redakcji dało się nabrać. MyApple przeprosił