^

#81 – Apple Pay i iOS 12 Beta

Kuba Baran

2 lipca 2018

Apple udowodniło, że mają świadomość gdzie na mapie świata znajduje się Polska. Apple Pay zawitało do naszego kraju i z tego co nam wiadomo była to niezwykle udana premiera usługi. My jesteśmy nią zachwyceni, a nasze wrażenia znajdziecie w tym odcinku. Dodatkowo jeden z nas jak zawsze nie wytrzymał i uzbroił swoje iUrządzenia w wersje beta nadchodzącego iOS 12. Poza tym klasycznie odnieśliśmy się do najnowszych informacji i przecieków, jakie do nas dotarły w ostatnim czasie.
Sponsorem niniejszego odcinka jest sklep ThinkStore. Zachęcamy również do udziału w konkursie, w którym możecie wygrać świetne nagrody.
Serdecznie zapraszamy do odsłuchu!
Prowadzący:

Fanpage na Facebooku
Kontakt: kontakt@macpodcast.pl
Zapraszamy do wspierania naszego podcastu!
Poniżej linki do poszczególnych źródeł i odtwarzacza:
MacPodcast w iTunes – posłuchaj
MacPodcast na YouTube – subskrybuj
MacPodcast w SoundCloud – odwiedź stronę
Kanał RSS podcastu – link
Odtwarzacz:

Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Isaak

    Hej, słucham was praktycznie od samego początku, w ubiegłym roku zrezygnowałem że sprzętu Apple i już tłumaczę; kupiłem nowego macbooka pro 13 z ubiegłorocznej serii i komputer po tygodniu wylądował w serwisie bo niemiłosiernie wyły wiatraki, komputer wrócił z serwisu po 1,5miesiaca a był to Cortland po dwóch dniach odwiozłem komputer z powrotem do cortlandu bo problem dalej występował tym razem komputer wrócił po 4tygodniach z kolejną wymiana płyty głównej bo podobno sekcja zasilania była winna działania chłodzenia ale tym razem wiatraki sprawiały wrażenie jakby latały w obudowie więc komputer poczedl tego samego dnia na allegro a ze względu na to że potrzebowałem komputer a kupując nowego maca starego sprzedałem byłem zmuszony do zbudowania komputera akurat na Linuxie którego używam do dzisiaj podobnie z iPhonem chciałem odpłatnie wymienić baterię to odmówili przyjęcia telefonu bo telefon kiedyś spadł i rama aluminiowa ma dość duże wgniecenie w jednym rogu.
    Dlaczego o tym piszę bo roześmiałem się na głos kiedy powiedzieliście że klawiatura będzie wymieniona w trzy dni, to już nie to Apple co kiedyś, w moim pierwszym MacBooku jeszcze w plastikowej obudowie wymieniali mi płytę główną bo był problem z kartą graficzną bez problemu po gwarancji dostałem nową płytę główną, z którymś iPhonem miałem podobnie chciałem wymienić baterię to dostałem nowego iPhona i też o dziwo bezplatnie. I naprawdę kocham tą firmę ale nie potrafiłbym już chyba zaufac, aktualnie mam komputer z Linuxem i telefon Motoroli z których jestem zadowolony jedynym sprzętem Apple został u mnie iPad. Chciałem się odnieść co do Apple Pay cieszę się że usługa już działa bo dawno powinni byli to wprowadzić i bardzo cieszy mnie że odniosła sukces, ja od przesiadki od razu zacząłem korzystać z płatności Google Play wtedy jeszcze chyba Android Pay, bo sam uważam że płacenie telefonem jest super wygodne. Na Androidzie płacenie telefonem jest jeszcze łatwiejsze i równie bezpieczne co na iPhonie bo żeby wywołać płatność trzeba odblokować ekran najlepiej przez biometrie, jedyne co uważam że jest głupie to podawanie pinu przy wyższych kwotach, skoro i tak nikt nie odbokuje mojego telefonu bez mojego odcisku palca.