^

Promocyjne aplikacje dla iOS i macOS

Tomasz Wołkowski

1 czerwca 2018

Witam serdecznie wszystkich w ostatni dzień przed weekendem. Jak na piątek przystało, prezentuję tradycyjnie już promocyjne aplikacje dla iOS i macOS. Na ten weekend znalazłem parę pozycji, ale ciężko było mi wybrać coś dla siebie. Jednak nie oznacza to, że inni nie znajdą czegoś co ich zainteresuje.

Promocyjne aplikacje dla iOS i macOS – moje propozycje.

Jedną z aplikacji, która może się przydać jest HS Player. Odtwarzacz video, który obsługuje format FLAC. Obecnie gratis zamiast regularnych 1,09 Euro.
Drugą aplikacją jest Weather Line. W ostatnim czasie często sprawdzam pogodę. I nie ma to związku z wyjazdami, ale raczej z gwałtownie zbliżającymi się burzami, gradobiciami i podobnymi zjawiskami pogodowymi, które w dzisiejszych czasach stały się nad wyraz częste. Weather Line jest dobrym programem pogodowym. Teraz w cenie 2,29 Euro zamiast 3,49 Euro.

Pozostałe aplikacje na ten weekend.

Poniżej jak zwykle zamieszczam wykaz wszystkich promocyjnych aplikacji dla iOS i macOS.
iPhone & iPad:
Drive Box HD zobacz w App Store – mały system multimedialny dla auta
Flight Update Pro zobacz w App Store – rozkład lotów
Weather Line zobacz w App Store – pogoda
HS Player zobacz w App Store – odtwarzacz FLAC
Discovr zobacz w App Store – muzyka
Rotate Video 360 zobacz w App Store – video
macOS:
BetterSnapTool zobacz w App Store – produktywność
 
Źródło: GIGA

Tomasz Wołkowski

Nazywam się Tomasz Wołkowski i od 2006 r. korzystam z rozwiązań firmy Apple, kiedy to kupiłem MacBooka White 13" , był to pierwszy komputer od Apple z procesorem Intela. Od tamtego czasu korzystam tylko z rozwiązań Apple. Teraz prowadzę swoją firmę, ale w dalszym ciągu znajduję czas na to, żeby śledzić wydarzenia, dotyczące firmy z Cupertino.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy