Wybierz Strona

1Password 7 na macOS już do ściągnięcia.

1Password 7 na macOS już do ściągnięcia.

 • 2
 • 23.05.2018
Tomasz Wołkowski

Właściwie każdy z nas używa już jakiego managera haseł podczas swojej pracy z komputerem i coraz częściej ze smartfonem. Każdy użytkownik ma w swoim urządzeniu coraz więcej wrażliwych danych, które chce chronić. Czy to dane karty kredytowej, czy różne loginy. Jednym z najbardziej znanych w ostatnim czasie managerów haseł jest 1Password dla macOS. Wczoraj program został zaktualizowany do wersji nr 7.
 

1Password 7 na macOS – co nowego?

 
Programiści z AgileBits opublikowali w dniu wczorajszym finalną wersję 1Password 7 dla macOS. Ja za namową Przemka korzystałem z każdej bety jaka wychodziła dla tego programu (a było ich 18) i muszę powiedzieć, że program jest naprawdę starannie dopracowany. 1Password mini został kompletnie opracowany na nowo i otrzymał wiele nowych możliwości. W wersji 7, 1Password mini otrzymał nawet swoje własne okno. Współpracuje on nie tylko z przeglądarkami, ale również wspiera logowanie w aplikacjach. To oznacza, że możemy np. zalogować się w iTunes naszym Apple ID.
 

Źródło: www.macerkopf.de

Nowy Design.

AgileBits pracował nie tylko nad funkcjami, ale również nad wyglądem. Pasek boczny jest nowy i jego ciemny motyw wygląda bardzo dobrze. Jednak również wprowadzanie danych do poszczególnych loginów wydaje się być bardziej uporządkowane. Przycisk „Edycja” znajdziemy teraz na górze. W poprzedniej wersji był na dole. Autorzy programu wprowadzili również nową czcionkę Courier Prime Bits. Watchtower również został dopracowany.
 

Źródło: www.macerkopf.de


 
Osobiście korzystam z 1Password od dawna, zarówno w wersji na macOS, jak i w wersji na iOS. Aplikacja ta umożliwia mi szybki dostęp do wszystkich stron wymagających logowania się. Nie muszę również martwić się wymyślaniem silnych haseł, ponieważ 1Password proponuje mi rozwiązania i sam je zapamiętuje.
1Password 7 dla macOS jest gotowy do pobrania ze strony producenta. Dla tych, którzy korzystają z programu w abonamencie, aktualizacja jest darmowa. Inni użytkownicy będą poproszeni o wykupienie licencji w wysokości 68,99 Euro. W ramach aktualnej promocji program kosztuje 52,99 Euro.
 
Aplikację można również pobrać ze sklepu App Store, gdzie zostanie zaproponowana forma abonamentowa.
1Password 7 zobacz w App Store
 
Źródło: macerkopf, AgileBits

O autorze

Tomasz Wołkowski

Nazywam się Tomasz Wołkowski i od 2006 r. korzystam z rozwiązań firmy Apple, kiedy to kupiłem MacBooka White 13" , był to pierwszy komputer od Apple z procesorem Intela. Od tamtego czasu korzystam tylko z rozwiązań Apple. Teraz prowadzę swoją firmę, ale w dalszym ciągu znajduję czas na to, żeby śledzić wydarzenia, dotyczące firmy z Cupertino.

2 komentarze

 1. Kot Schroedingera

  Jak to „do ściągnięcia’? Nie powinno być „do pobrania”?

  Odpowiedz
 2. mariusz

  Kiedyś 1password był faktycznie niezbędnym „must have”. W chwili obecnej dużo wygodniejsze jest korzystanie z wbudowanego w system pęku kluczu, którego używam od ponad roku (po tym jak stwierdziłem, że nie zapłacę za kolejny rok 1password). Jedno czego mi brakuje to funkcji „lupa” dla niektórych haseł.

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!