^

Apple opublikował nowy klip Animoji

Tomasz Wołkowski

22 maja 2018

Apple opublikował nowy klip Animoji i posługuje się tutaj konceptem karaoke. „Taxi Driver” reklamuje iPhone’a X i kamerę TrueDepth. Animoji to funkcja zintegrowana z systemem iOS iPhone’a X. Dzięki śledzącej twarz kamerze pozwala na wysyłanie emotikonów naśladujących mimikę użytkownika. W teorii funkcja służy przede wszystkim do przesyłania okraszonych zabawnymi animacjami wiadomości głosowych, ale pierwsi posiadacze iPhone’a X znaleźli dla niej lepsze zastosowanie: Animoji Karaoke.

Nowy clip Animoji

Krótko po starcie sprzedaży iPhone’a X w ubiegłym roku pojawiły się pierwsze Animoji jako karaoke. Dokładnie to zjawisko wykorzystał Apple do tego, aby reklamować iPhone’a X w zabawny sposób. Po tym jak Apple opublikował Animojis Clip Grammy Awards, następny clip to UK Brit Awards. Teraz pojawia się 3 wersja. Tym razem reklamowany jest nowy Obywatel Kane z południowo koreańskiej grupy HYUKOH.
Reklama została wczoraj opublikowana w Apple Music. W clipie widać smoka, niedźwiedzia i koguta. Dwie z tych Emojis zostały wprowadzone dopiero wraz z iOS 11.3.
 

 
 
Źródło: macerkopf

Tomasz Wołkowski

Nazywam się Tomasz Wołkowski i od 2006 r. korzystam z rozwiązań firmy Apple, kiedy to kupiłem MacBooka White 13" , był to pierwszy komputer od Apple z procesorem Intela. Od tamtego czasu korzystam tylko z rozwiązań Apple. Teraz prowadzę swoją firmę, ale w dalszym ciągu znajduję czas na to, żeby śledzić wydarzenia, dotyczące firmy z Cupertino.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy