Select Page

[Wideo] Nowy iPad. Pierwsze wrażenia

[Wideo] Nowy iPad. Pierwsze wrażenia

Na ostatniej konferencji Apple zaprezentowało nowego iPad’a. Wydarzenie skupiało się na edukacji i wsparciu nauczania właśnie przez ten nowy tablet. Nowy iPad trafił do redakcji i mieliśmy okazję sprawdzić jak ten sprzęt sprawuje się w codziennej pracy. Nasze wrażenia na gorąco zebraliśmy w poniższym materiale wideo.

Przy premierze tego urządzenia pojawia się kilka pytań. Czy nowy iPad jest sprzętem tylko dla edukacji? Czy warto go kupić? I najbardziej nurtujące pytania związane z wydajnością i jakością ekranu. Pierwsze doświadczenie w pracy z nowym iPad’em rozwiewa moje wszystkie wątpliwości co do zasadności zakupu tego sprzętu. Apple wydało nowy tablet, który jest o połowę tańszy niż iPad Pro, a w domowych działaniach zaspokoi nasze wszystkie potrzeby związane z rozrywką.

Nowy iPad jest już w sprzedaży. Kupicie go bez problemu na stronie Apple razem z darmową i błyskawiczną wysyłką.

Witryna nowego iPad’a – www.apple.com/pl/ipad-9.7
Cena – od 1599,00 zł.

O autorze

Przemysław Marczyński

Dziennikarz technologiczny. Redaktor naczelny miesięcznika Mój Mac Magazyn. Od przeszło 10 lat tworzy serwis internetowy www.mojmac.pl. Podcaster. Współautor książki "macOS Mojave. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl

2 komentarze

  1. Auto clicker

    the tablet itself is very good and it does his work with almost any app , i use it for drawing and i never lost a project .

    Odpowiedz
  2. MHM

    Mam pytanie: czy w nowym iPadzie moduł GPS też jest dostępny tylko w wersji Cellular ?

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przegląd wakacyjny

Poradnik do macOS

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!