^
nowy iPad dla edukacji

[Wideo] Nowy iPad. Pierwsze wrażenia

Przemysław Marczyński

12 kwietnia 2018

Na ostatniej konferencji Apple zaprezentowało nowego iPad’a. Wydarzenie skupiało się na edukacji i wsparciu nauczania właśnie przez ten nowy tablet. Nowy iPad trafił do redakcji i mieliśmy okazję sprawdzić jak ten sprzęt sprawuje się w codziennej pracy. Nasze wrażenia na gorąco zebraliśmy w poniższym materiale wideo.

Przy premierze tego urządzenia pojawia się kilka pytań. Czy nowy iPad jest sprzętem tylko dla edukacji? Czy warto go kupić? I najbardziej nurtujące pytania związane z wydajnością i jakością ekranu. Pierwsze doświadczenie w pracy z nowym iPad’em rozwiewa moje wszystkie wątpliwości co do zasadności zakupu tego sprzętu. Apple wydało nowy tablet, który jest o połowę tańszy niż iPad Pro, a w domowych działaniach zaspokoi nasze wszystkie potrzeby związane z rozrywką.

Nowy iPad jest już w sprzedaży. Kupicie go bez problemu na stronie Apple razem z darmową i błyskawiczną wysyłką.

Witryna nowego iPad’a – www.apple.com/pl/ipad-9.7
Cena – od 1599,00 zł.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. Auto clicker

    the tablet itself is very good and it does his work with almost any app , i use it for drawing and i never lost a project .

  2. MHM

    Mam pytanie: czy w nowym iPadzie moduł GPS też jest dostępny tylko w wersji Cellular ?