Select Page

[Wideo] HomePod – wrażenia z użytkowania

[Wideo] HomePod – wrażenia z użytkowania

HomePod od Apple to urządzenie które wzbudzało we mnie wiele pytań. Szczerze powiedziawszy nie byłem do końca przekonany o jego atutach i zakup to była raczej ciekawość niż nagła potrzeba. Głośnik bez wsparcia rodzimej Siri, rozmaite opinie o jakości brzmienia. Problemy z brudzeniem blatów – znów jakaś wpadka pomyślałem. Mimo tych dylematów i szczerych wątpliwości urządzenie trafiło do mnie w dość krótkim czasie od premiery. I mocno namieszało w mojej spokojnej, domowej przestrzeni brzmienia.

O moimi wrażeniami z użytkowania HomePoda dzielę się w najnowszym filmie, jaki znajdziecie na kanale Mój Mac Magazyn. W tym materiale opowiadam o tym jak wygląda użytkowanie HomePod’a. Jak brzmi ten sprzęt. Czy możemy obsługiwać go głosowo i jak wygląda odtwarzanie polskich albumów przez Siri. Najważniejsze wnioski z kilkunastu dni z HomePodem znajdziecie w tym dwunastominutowym filmie. Zapraszam.

Może Cię zainteresować:

O autorze

Przemysław Marczyński

Dziennikarz technologiczny. Redaktor naczelny miesięcznika Mój Mac Magazyn. Od przeszło 10 lat tworzy serwis internetowy www.mojmac.pl. Podcaster. Współautor książki "macOS Mojave. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poradnik do macOS

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!