^
homepod-youtube

[Wideo] HomePod – wrażenia z użytkowania

Przemysław Marczyński

27 marca 2018

HomePod od Apple to urządzenie które wzbudzało we mnie wiele pytań. Szczerze powiedziawszy nie byłem do końca przekonany o jego atutach i zakup to była raczej ciekawość niż nagła potrzeba. Głośnik bez wsparcia rodzimej Siri, rozmaite opinie o jakości brzmienia. Problemy z brudzeniem blatów – znów jakaś wpadka pomyślałem. Mimo tych dylematów i szczerych wątpliwości urządzenie trafiło do mnie w dość krótkim czasie od premiery. I mocno namieszało w mojej spokojnej, domowej przestrzeni brzmienia.

O moimi wrażeniami z użytkowania HomePoda dzielę się w najnowszym filmie, jaki znajdziecie na kanale Mój Mac Magazyn. W tym materiale opowiadam o tym jak wygląda użytkowanie HomePod’a. Jak brzmi ten sprzęt. Czy możemy obsługiwać go głosowo i jak wygląda odtwarzanie polskich albumów przez Siri. Najważniejsze wnioski z kilkunastu dni z HomePodem znajdziecie w tym dwunastominutowym filmie. Zapraszam.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy