Kilka dni temu ukazała się nowa wersja Microsoft Office 2016 16.11. Aktualizacja z 13 marca przynosi najwięcej zmian w programie Outlook, PowerPoint i Word. Excel po tym uaktualnieniu stanie się bezpieczniejszy.

Word

Udoskonalono w tym najpopularniejszym składniku pakietu Office tryb koncentracji. Uruchamia się on w nowej wersji w aktualnie ustawionym stopniu powiększenia oraz wyświetla numery stron.

Excel

W nim nie zobaczymy nic nowego. Usunięta została podatność umożliwiająca ominięcie funkcji zabezpieczeń programu.

PowerPoint

Doczekał się czcionek osadzonych. Dzięki temu prezentacja na różnych komputerach powinna wyglądać zgodnie z oczekiwaniami.

Outlook

Od teraz można we wiadomościach i zdarzeniach dodawać tabele i ich treść bezpośrednio w Outlook. Dodano możliwość ustawienia drugiej strefy czasowej oraz dodawanie zdarzeń, które zaczynają się i kończą w różnych strefach czasowych. Pojawiły się również ustawienia dotyczące wielkości czcionek w panelu bocznym okna programu.

Więcej o aktualizacji Office dowiecie się z notki technicznej. Jeżeli automatycznie Wasz Office nie został uaktualniony, to w notce znajdziecie też linki do pakietów uaktualnień osobno dla każdego z programów: Informacje o wersji dotyczące pakietu Office 2016 dla komputerów Mac

Może Cię zainteresować: