^

Apple wraca do dobrej formy

Redakcja

6 marca 2018

Reklamy Apple nie bez powodu są tematami tekstów na mojmac.pl oraz serwisach zajmujących się tą tematyką na całym świecie. Są to zazwyczaj doskonale zrealizowane produkcje stanowiące wyznacznik dla branży reklamowej. Jednak ostatnimi czasy reklamy kalifornijskiej firmy nie wzbudzały zbytniego zachwytu. Wreszcie to się zmieniło i Apple wraca do dobrej formy.
Wczoraj na swoim kanale w serwisie YouTube pojawił się nowy film reklamowy, który promuje inteligentny głośnik HomePod. Rezultatem jest wciągający bajecznie kolorowy spot, który porywa nas już od pierwszej sekundy.

Reklama jest wyreżyserowana  przez samego Spike’a Jonze, a występuje w nim tancerka i piosenkarka FKA Twigs. Jonze jest laureatem Oscara, tworzył  choreografię dla wielu kultowych teledysków. Serwis Adweek chwali nowy film krótkometrażowy, nazywając go jedną z najbardziej niezwykłych reklam tego roku. Zgadzamy się z tą opinią w 100% i mamy nadzieję, że w tym roku zobaczymy dużo więcej takich spotów.

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy