^

iOS 11.3 już w przyszłym tygodniu? Bardzo możliwe

Jaromir Kopp

27 lutego 2018

Pamiętam, gdy za przedwczesne ujawnienie informacji o danych technicznych, Jobs był w stanie „ukarać” firmę rezygnacją z jej układów graficznych w kolejnych modelach. O ile dobrze pamiętam, tak było z Power Mac G4. Jednak Cook chyba nie jest tak obrażalski i jest szansa, że zobaczymy iOS 11.3 już w przyszłym tygodniu.

Shure „puścił farbę”

Znany i ceniony producent mikrofonów na swoim Twitterze udzielił odpowiedzi jednemu z użytkowników skarżących się na problem mikrofonem Shure mv88, który nie działa dobrze z iPhone X. Odpowiedź już zniknęła z Twittera, ale została zabezpieczona m.in. przez 9to5Mac.
Brzmiała ona: „Ten problem powstał wraz z udostępnieniem iPhone X, 8 i 8 Plus przez Apple. Na szczęście w iOS 11.3, który będzie udostępniony w przyszłym tygodniu, problem został usunięty. Możesz pobrać publiczną betę już teraz”.
iOS 11.3 już w przyszłym tygodniu? Bardzo możliwe
Zrzut ekranu pochodzi z Redmond Pie

Jeszcze trochę pracy

Nie wiem, czy przyszłotygodniowy termin nie jest zbyt optymistyczny. W iOS 11.3 zaszło wiele zmian, a dopiero mieliśmy okazję zapoznać się z jego trzecią betą. Działa całkiem przyzwoicie, jak na betę. Niestety system potrafi się czasem niespodziewanie zamknąć. Jednak tydzień to sporo czasu (każdy programista o tym wie).
Jeżeli chcecie sobie przypomnieć, co nowego przyniesie nam iOS 11.3, a lista nowości jest, jak na niewielką zmianę w numerze, dość znaczna, zapraszam do artykułów: iOS 11.3 mała zmiana w numerze, a wiele nowości.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy