^

Tanie filmy DC w iTunes

Przemysław Marczyński

23 lutego 2018

Przygotujcie się na wyjątkowy weekend z waszymi ulubionymi bohaterami komiksowymi – Batman, Superman i Wonder Woman. W iTunes trwa wielka obniżka cen na filmy od DC.
Obecnie filmy z bohaterami komiksowymi DC kosztuje 27,99 zł (z drobnymi wyjątkami). W większości są to tytuły animowane. Nie zabrakło jednak najnowszych produkcji kinowych takich jak Legion samobójców czy Wonder Woman. Fani Batmana uzupełnią swoją kolekcję bo wszystkie tytuły kinowe również są dziś dostępne w obniżonej cenie. Superman też nie został pominięty. Takie produkcje jak: Świt sprawiedliwości czy Batman vs Superman z 2016 mają bardzo atrakcyjne ceny i są w 4K.
Osobiście już dawno wypatrywałem Wonder Women. Tak jak z wielką niechęcią wędrowałem na ten film do kina i byłem zdziwiony owacyjnymi recenzjami tego filmu (jakoś nie wyobrażałem sobie, że można zrobić fajny film na bazie tej historii) to po obejrzeniu filmu wiedziałem, że muszę mieć go w swoich zbiorach. Do tego dziś skuszę się na jeden z najlepszych filmow jaki widziałem – V for Vendetta.
Jednego dziś jestem pewien, fani uniwersum DC mają dziś swoje małe święto 🙂 Bawcie się dobrze w weekend!
Wszystkie filmy DC w promocji w iTunes – zobacz
Dc itunes promocja

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. chato.pl

    „W iTunes trawa wielka (…)” 😉