^

[Wideo] Powerbank Xtorm XB203

Przemysław Marczyński

16 lutego 2018

Dziś trudno sobie wyobrazić, że w plecaku nie mamy powerbank’u. Firma Xtorm przygotowała wyjątkowe urządzenie dla wymagających użytkowników. Powerbank XB203 charakteryzuje się potężną mocą. 27 tysięcy mAh skumulowanej energii potrafi skutecznie utrzymać „przy życiu” nasz telefon przez długie godziny. A to dopiero początek możliwości tego urządzenia.

Zapraszam na wideo o Xtorm XB203

To najlepszy powerbank z jakim dotychczas miałem styczność. Ma wiele cech które stawiają go w ścisłej czołówce urządzeń tego typu. Wielokrotnie został wyróżniony za wygląd. Posiada cztery złącza USB. I co ważne potrafi naładować „do pełna” MacBooka Pro. Poniżej znajdziecie naszą recenzję wideo.

Oficjalna witryna Xtorm XB203 – https://www.xtorm.eu/

Więcej informacji znajdziecie w magazynie

Już w następnym tygodniu nowe wydanie Mój Mac Magazyn pojawi się w Waszych skrzynkach e-mail. Tam również znajdziecie recenzję tego urządzenia. Jeśli chcesz otrzymywać od nas kolejne wydanie miesięcznika zarejestruj się w gronie czytelników.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

 1. pawciu

  Mi trudniej sobie wyobrazić, że dziś chodzę z plecakiem, niż to, że nie mam w nim powerbanku 😉

  • Przemek Marczyński

   A ja bez plecaka się nie ruszam nigdzie 🙂

 2. Loopez

  Na kicstarterze wsparłam Omnicharge Pro. Poli co uznaje go za najlepszy powrrbank.

  – wyjście 220
  – programowane wyjście stałego prądu
  – Qi
  – itd.