Select Page

[Wideo] Przygotowujemy kawę z iPhone’a

[Wideo] Przygotowujemy kawę z iPhone’a

Miałem nieodparte wrażenie, że możliwość sterowania ekspresem do kawy z iPhone’a to jedynie zabieg marketingowy. Dziś uświadamiam sobie, że z perspektywy czasu wsparcie dla aplikacji jakie oferują ekspresy jest kierunkiem, w którym powoli będą zmierzać wszyscy producenci. iPhone  z powodzeniem jest w stanie zastąpić Ekran LCD na urządzeni. Nie stanowi już problemu posiadanie smartphone’a. Problemem dziś staje się wygoda aplikacji jaką zaoferują nam producenci ekspresów.

De’Longhi stworzył świetną aplikację na iOS

O moich wrażeniach z użytkowania ekspresów De’Longhi pisałem jakiś czas temu. Spotkałem się wówczas z głosami sceptycznie patrzącymi na możliwość przygotowywania kawy przy pomocy iPhone’a. Dziś zapraszam Was do obejrzenia filmu, który mam nadzieję zarazi Was moim entuzjazmem z jakim podchodzę do przygotowywania kawy przy pomocy iPhone’a. Smartphone coraz lepiej zarzyna pomagać nam w codziennym życiu. Jego rolą przestaje być tylko komunikacja ale staje się doskonałym kompanem w kuchni. Sprawdźcie jak sprawuje się aplikacja Coffee Link od De’Longhi.

Szeroki test ekspresów do kawy De’Longhi sterowanych iPhone’m znajdziecie pod tym adresem.

Może Cię zainteresować:

O autorze

Przemysław Marczyński

Dziennikarz technologiczny. Redaktor naczelny miesięcznika Mój Mac Magazyn. Od przeszło 10 lat tworzy serwis internetowy www.mojmac.pl. Podcaster. Autor jednego z najstarszych w Polsce blogów o produktach Apple

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poradnik do macOS

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!