^

Zebraliśmy ponad 1000 złotych dla Pajacyka

Przemysław Marczyński

12 stycznia 2018

To była ogromna przyjemność móc wspólnie z innymi podcastami o Apple nagrać odcinek podsumowujący rok. Przy tej okazji chcieliśmy również łącząc siły i zasięgi dotarcia wesprzeć tych, którzy nie mogą sami skorzystać z ciepłych posiłków w szkole. Udało się nam (a raczej Wam) kupić ponad 260 posiłków dla dzieciaków.

Ponad tysiąc złotych na Pajacyka


Wczoraj Tomek Czech z ThinkApple wpłacił całą kwotę jaką uzbieraliśmy organizując wspólnie na Allegro aukcje charytatywne. Kwotę 1077,50 zł przelaliśmy na konto Polskiej Akcji Humanitarnej – Pajacyk.

Trzy podcasty – jeden cel

To uczucie gdy robisz coś fajnego, ze świetnymi ludźmi i dodatkowo cel jest szczytny… niezastąpione! Bardzo się cieszę, że MacPodcast mogł dołączyć do grona Kompotu i ThinApple Podcast i razem z naszymi słuchaczami podzieliliśmy się z tymi którzy tego wsparcia potrzebują. O dziwo przy składzie sześcioosobowym nagrany odcinek zachował swój porządek. Tego najbardziej się obwialiśmy bo nikt z nas nie nagrywał audycji w tak duży gronie. Dzięki ogromne dla wszystkich którzy brali udział w pomocy Pajacykowi. Jesteście wielcy!

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy