^
aplikacja-ios-moj-mac-magazyn

Czytaj Mój Mac Magazyn na starszych urządzeniach z iOS

Przemysław Marczyński

2 stycznia 2018

Od dziś możecie czytać Mój Mac Magazyn na starszych urządzeniach z iOS 9. Nowa odsłona aplikacji poprawia również wydajność pracy na iOS 11. Koniecznie zainstalujcie najnowszą wersję programu i sprawdźcie jak wygodnie można czytać nasz magazyn.

Wspieramy iOS 9

To nie była łatwa decyzja. Przyznaję, że w pierwszych planach, gdy projektowaliśmy z Idee aplikację świadomie zdecydowałem na odcięciu starszych urządzeń od programu. Wersja na iOS 11 korzysta ze wszystkich możliwości jakie dało nam Apple. Mamy obsługę widgetów, 3d Touch, synchronizację czytania, efektywny silnik renderowania stron pisma. Nie chciałem tracić żadnej z tych możliwości cofając się do iOS 9. Stworzyliśmy wyśmienitą aplikację do czytania magazynu i taka miała zostać nawet kosztem wstecznej kompatybilności. Udało się nam jednak połączyć „stare i dobre rozwiązania”.

Komentarze dają do myślenia


Komentarze to jedna z ważniejszych form komunikacji jaką możemy wymieniać się uwagami. Użytkownik M.Kolec niewątpliwie zadał nam poważny temat. Zatrzymaliśmy się więc i zastanowiliśmy, czy jednak nie powinniśmy skupić uwagi na starszych wersjach iOS. Sam mam u siebie iPad’a który działa na iOS 9 i świetnie sprawdza się jako urządzenie „do czytania”. Postanowiliśmy spróbować cofnąć się w czasie do iOS 9 i udało się. Najnowsza aktualizacja programu Mój Mac Magazyn w iTunes otwiera drzwi do czytania pisma dla wszystkich, którzy posiadają starsze urządzenia Apple z systemem iOS. Dołożyliśmy wszelkich starań aby użytkownicy iOS 9 mogli równie przyjemnie zapoznawać się z kolejnymi wydaniami pisma. Szybkie odświeżanie stron, wygodna nawigacja oraz dostęp do Mój Mac Magazyn w wersji „poza siecią” i czytanie magazynu kiedy tylko chcecie to najważniejsze atuty nowej odsłony programu.
mmm-ios-9-2

Magazyn i newsletter

Trudno nam sobie wyobrazić magazyn o Apple bez aplikacji na iOS. Dlatego w mijającym roku stworzenie całkowicie nowego czytnika na mobilną platformę Apple było dla nas największym wyzwaniem. Włożyliśmy w to dużo pracy, a efekt mam nadzieję zaspakaja Wasze wszystkie oczekiwania, związane z programem na którym możecie czytać artykuły z Mój Mac Magazyn. Pismo dystrybuujemy na dwa sposoby. W aplikacji otrzymujecie dostęp do mobilnej wersji magazynu, drugim sposobem jest dopisanie się do newslettera. Wszystkie wydania magazynu zawierają te same treści. Różnica polega na tym, że osoby zapisane do newsletter’a otrzymują od nas również średnio co 2 tygodnie e-mail z najważniejszych publikacji jakie pojawiły się na www.mojmac.pl oraz konkursami lub rabatami na zakup sprzętu.
Ufam, że czytanie Mój Mac Magazyn w 2018 roku będzie jeszcze przyjemniejsze 🙂
Pobierz aplikację Mój Mac Magazyn na iOS – kliknij
Dołącz do newslettera – https://mojmac.pl/nasi-czytelnicy/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy