^
macxdvdripper-mojmac-konkurs

Rozdajemy MacX DVD Ripper Pro

Przemysław Marczyński

27 grudnia 2017

Dziś za darmo możecie pobrać progam na macOS – MacX DVD Ripper Pro. Aplikacja pozwoli w wygodny sposób zgrać filmy z DVD na komputer Apple. Razem z Digiarty Software specjalnie dla czytelników Mój Mac wydłużamy okres świątecznych prezentów 🙂

MacX DVD Ripper Pro – tworzymy archiwum DVD

MacXDVDRipperPro-menu
W poszukiwaniu aplikacji która pozwoli nam zarchiwizować nasze filmy DVD na dysku twardym warto sięgnąć po MacX DVD Ripper Pro. Program w łatwy sposób pozwoli nam zgrać z płyt filmy na komputer. To co wyróżnia aplikację to prostota z jaką możemy wykonać kopie naszych filmów oraz bogactwo możliwości plików wyjściowych. Jedyne co musimy zrobić to wsunąć DVD do napędu, a następnie wcisnąć przycisk „Run”.

MacXDVDRipperPro-output

Możemy zapisywać filmy razem z napisami oraz wybierać ścieżki dźwiękowe. Dodatkowo w funkcji Edycji będziemy w stanie przycinać i kadrować film.
MacXDVDRipperPro-edycja
Tak prezentuje się aplikacja w działaniu
dvdripperpro
oraz tutaj…

Aplikacja całkowicie za darmo

Przez kilka dni będziecie mogli wygenerować swoją licencję na MacX DVD Ripper Pro bez ponoszenia żadnych kosztów. Jeśli program się Wam spodoba, to będziecie mogli go również kupić w znacznie obniżonej cenie. Jedynym ograniczeniem jest brak możliwości darmowej aktualizacji programu po otrzymaniu darmowego kodu licencyjnego. Otrzymany kod jest imienny i pozwala na jednorazową instalację oprogramowania. W zamian otrzymujecie MacX DVD Ripper Pro bez żadnych ograniczeń w funkcjonalności.

Czas rozdawania aplikacji

Digiarty Software i Mój Mac rozdają MacX DVD Ripper Pro do 05.01.218. W tym czasie trwać będzie również przecena aplikacji z ceny 67,95 dolarów do 39,95 dolarów. Przed zakupem jest jeszcze sporo czasu na sprawdzenie w wersji darmowej czy program spełnia nasze oczekiwania.
Witryna promocji – zdobądź licencję na MacX DVD Ripper Pro
Witryna aplikacji MacX DVD Ripper Pro – https://www.macxdvd.com/mac-dvd-ripper-pro/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. DrDisqus

    Wielkie dzięki! Szukałem od jakiegoś softu, aby zrobić rippy bajek DVD młodego na iPada, a teraz przynajmniej będzie motywacja, żeby to w końcu zrobić. Tylko napęd muszę skołować 😉 THX!