^
PCalc przeceniony! Jeszcze nigdy nie był tak tani

PCalc przeceniony! Jeszcze nigdy nie był tak tani

Jaromir Kopp

23 grudnia 2017

PCalc — The Best Calculator, jak dumnie, choć nie bez pokrycia, nazywają swój program deweloperzy, został czasowo przeceniony.

25 lat obliczeń

Okazją do przeceny i to o 90% (z 9,99$ na 0,99$, po naszemu 4,99 zł) jest 25. rocznica istnienia programu PCalc. Tak, przed iPhone’m Świat też istniał, a PCalc powstał w 1992 roku na komputery Apple Macintosh.

Przecena na wszystkie platformy

Wersja dla macOS również została przeceniona na 4,99 zł, a wersja dla tvOS jest obecnie za darmo.
W pakiecie z programem dla iOS dostajemy również aplikację na zegarek.
Śpieszmy się, bo autor nie podał terminu końca promocji, pisząc jedynie, że nie jest on odległy.
Warto skorzystać z promocji, bo słowa użyte w jego nazwie w App Store nie są na wyrost. Jest to naprawdę bardzo dobry, wszechstronny i konfigurowalny kalkulator, do tego posiadający funkcję RPN tak dla mnie ważną.
Więcej informacji o historii programu znajdziecie na blogu: A long time ago, in a Glasgow far, far, away…
Link do PCalc w App Store
Link do PCalc w Mac App Store
 

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (6)
L

6 komentarzy

  • Jaromir Kopp „MacWyznawca”

   CalcBot nie umie w RPN… co to za kalkulator bez podstawowego systemu liczenia dla inżynierów? To jakaś popierdółka, a nie kalkulator

   • narkoman

    Wydaje mi się, że 90% użytkowników nie jest inżynierami i nie liczy w tym RPN czymkolwiek to jest, bo pierwszy raz słyszę 😉 a calcbot ma tylko fajna skórkę, używam tego z linka, jest super 😉

 1. Anna Surawska

  Dziękuję!

 2. Kokolino9667

  Dziękuje, kupiony!

 3. Gracjan Nowak

  Przegapiłem. ;(