^

#66 – Podsumowanie roku feat. Kompot & Think Apple

Kuba Baran

20 grudnia 2017

Kolejny rok zbliża się ku końcowi. Dodatkowo wszyscy zaczynamy coraz mocniej odczuwać nastrój nadchodzących świat. W naszej opinii jest to najlepszy moment aby podsumować to co przykuło naszą uwagę w sposób szczególny przez ostatnie 12 miesięcy. Postanowiliśmy zrobić to w wyjątkowym składzie, więc niniejszym zapraszamy do specjalnego odcinka w którym towarzyszą nam Panowie prowadzący podkasty Kompot oraz Think Apple. Marek, Remek, Mateusz oraz Tomek, serdecznie dziękujemy za Wasz czas i niezwykle przyjemne wspólne nagranie.

Wspieramy Polską Akcję Humanitarną

Dodatkowo kontynuując zeszłoroczną akcję mamy dla Was aukcje z przedmiotami od naszych trzech audycji. Cały dochód ze sprzedaży przeznaczymy na akcję Pajacyk. Liczymy na Waszą szczodrość i mamy nadzieję, że wspólnymi siłami uda nam się ufundować sporo obiadów dla potrzebujących dzieciaków!
Wszystkie cztery iKubasy jakie licytujemy na Pajacyka znajdziecie tutaj – https://allegro.pl/uzytkownik/Pemmax
Przedmioty od Kompotu i Think Apple znajdziecie pod poniższymi linkami: 
Kompot – zobacz
ThinkApple – zobacz
Serdecznie zapraszamy do odsłuchu!
Prowadzący:

Fanpage na Facebooku
Kontakt: kontakt@macpodcast.pl
Zapraszamy do wspierania naszego podcastu!
Poniżej linki do poszczególnych źródeł i odtwarzacza:
MacPodcast w iTunes – posłuchaj
MacPodcast na YouTube – subskrybuj
MacPodcast w SoundCloud – odwiedź stronę
Kanał RSS podcastu – link
Odtwarzacz:

Komentarze (3)
L

3 komentarze

 1. sportpoz

  Serio Przemek iPad Pro jest w stanie zastąpić Ci macbooka pro do tego stopnia, że chcesz się pozbyć tego drugiego?

  • pemmax

   Nie MacBooka Pro tylko MacBooka. Zdecydowanie iPad daje radę. A MacBook Pro zaczyna mi zastępować Mac Pro. Coraz częściej po niego sięgam do pracy podpinając do monitora zewnętrznego.

 2. Kokolino9667

  Spotkanie 6 osób których zainteresowanie obraca się w świecie IT, fanów firmy Apple, a tylko jedna z nich jest posiadaczem ” super słuchawek, hit prezentowy itd… itd ” mianowicie AirPods’ów! to pokazuje ile są warte artykuły mówiące o wysokości sprzedaży, popularności, ile są warte przewidywania ” światłych analityków, czy wróżbity Macieja”