^
fibaro-thebutton

The Button – pokazujemy jako pierwsi nowy produkt Fibaro dla HomeKit

Przemysław Marczyński

4 grudnia 2017

Przedstawiamy Wam The Button od Fibaro. Produktu w wersji HomeKit nie ma jeszcze oficjalnie na rynku, a nam udało się zdobyć jeden egzemplarz i chcemy pokazać jak prezentuje się kolejne urządzenie tej firmy zgodne z rozwiązaniami Apple.

Fibaro coraz mocniej wchodzi w HomeKit


Technologia inteligentnych mieszkań od Apple – HomeKit – coraz mocniej się rozwija. Znany polski producent, firma Fibaro również coraz mocniej stawia na tą technologię. Najnowszy produkt firmy który niebawem pojawi się w sprzedaży – przycisk The Button – pozwala na kontrolę scen poprzez odpowiednie naciśniecie przycisku.

Zobacz co jest w środku The Button

Jeśli chcecie zobaczyć co znajduje się w pudełku z The Button od Fibaro oraz jak przebiega proces konfiguracji urządzenia zapraszamy do poniższego filmu.

Pod tym linkiem obejrzeć możecie również „unboxing” czujnika dwutlenku węgla od Fibaro.

The Button – akcesorium warte uwagi

Przycisk jest niepozornym urządzeniem ale drzemią w nim funkcje które przydadzą się w każdym „inteligentnym mieszkaniu”. The Button może wywoływać odpowiednie akcje po wciśnięciu przycisku. Mamy tutaj do wyboru konfigurację trzech akcji – jedno wciśnięcie, dwa szybkie wciśnięcia oraz jedno długie przytrzymanie wciśniętego guzika. Będziemy mogli „zaprzęgnąć” go do rozmaitych zadań jak sterowanie światłem czy zasilaniem HomeKit’owych gniazdek.

Wywiad o HomeKit z Krzysztofem Banasiakiem z Fibaro

Miałem przyjemność na prezentacji nowych produktów Fibaro w Warszawie porozmawiać z Krzysztofem Basiakiem. Jest on odpowiedzialny za wszystkie urządzenia w firmie i najlepiej wie nad czym pracuje się w Fibaro. W ostatnim odcinku MacPodcast’u znajdziecie obszerną rozmowę o tym jak tworzy się produkty pod HomeKit i czego wymaga Apple od firm którym przydziela się certyfikaty. Jeśli temat Was interesuje ot nie możecie pominąć tego materiału.

Witryna Fibaro i produktów HomeKit – https://homekit.fibaro.com

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

  1. escapers

    Fibaro jako polska firma widać świetnie sobie radzi na takim innowacyjnym rynku.. oby jak najwięcej takich sukcesów z polski 🙂
    p.s.
    Może jakieś rabaciki dla czytelników mojmac na produkty Fibaro wspierające homekit 😉

  2. Sebastian Żaruk

    „czujnika dwutlenku węgla”…. hmmm, to jakieś urządzenie to sterowania nagazowaniem piwa czy coś?!??!