^
Zimowa reklama Apple

Zimowa reklama Apple

Redakcja

23 listopada 2017

Reklamy firmy Apple zawsze robiły na mnie wrażenie. To, w jaki sposób Apple potrafi w nich stworzyć klimat i przyciągnąć uwagę widza było dla mnie zawsze wzorem godnym naśladowania. Czasem spokojne i wzruszające, a czasem dynamiczne i zabawne. Jednak to zawsze doskonale zmontowane wideo podparte idealnie dopasowaną ścieżką dźwiękową.
Nie inaczej jest z nową reklamą iPhone’a X i słuchawek AirPods. Wczoraj na kanale You Tube firmy Apple pojawiła się zimowa reklama Apple. Jest to spot zatytułowany „Sway”. Reklama promuje iPhone X, ale koncentruje się przede wszystkim na słuchawkach AirPods. Na ponad półtoraminutowym klipie widzimy dziewczynę tańczącą w zaśnieżonym mieście do piosenki „Palace” Sam Smith. Po chwili wpada na mężczyznę, który staje się jej partnerem w tańcu po podzieleniu się z nim się z nim słuchawką AirPods. Co dalej? Zobaczcie sami.

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy