^

Nowe wydanie magazynu – Prezentownik 2017

Przemysław Marczyński

20 listopada 2017

Nowe wydanie Mój Mac Magazyn znajdziesz dziś w swojej skrzynce e-mail. W tym numerze przygotowaliśmy potężny poradnik z upominkami. Chcieliśmy zaoszczędzić Wam biegania po sklepach i przygotowaliśmy listę 24. wyjątkowych prezentów, jakie możecie umieścić pod choinką. Koniecznie sprawdźcie nasze typy.

Najbardziej wyczekiwany telefon – iPhone X

Obok Prezentownika mamy dla Was świetny tekst Roberta Poczekaj o nowym iPhonie X. Warto sprawdzić, czy ten nowy telefon wart jest ogromnego zamieszania, jakie wzbudza wśród użytkowników sprzętu Apple. Wśród recenzji znajdziecie również wyjątkowy sprzęt do ochrony naszej prywatności – Yubikey oraz prawdziwie cyfrowe radio „na sterydach” od Fergusona.

Recenzje nowych aplikacji

Wśród receznzi aplikacji nie zabrakło nowych tytułów jak Cardhop, menedżer kontaktów od twórców Fantastical’a. Fani muzyki zapewne skierują swoje kroki po Airflow. Będzie można również przeczytać jak nadawać „na żywo” w internecie.

Porady i wywiady

To tylko część niespodzianek, jakie dla Was przygotowaliśmy. W środku wydania czeka na Was również wywiad z przedstawicielami polskiej firmy wykorzystującej rozszerzoną rzeczywistość od Apple. Dział Porad również Was nie zawiedzie.
Życzymy ciekawej lektury i wyjątkowych inspiracji do zakupu upominków na święta.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy