^

Tweetbot 4 for Twitter przeceniony! To nie zdarza się często

Jaromir Kopp

5 października 2017

Uważany za najlepszego klienta Twittera, Tweetbot 4 for Twitter dla iOS od wczoraj dostępny jest za połowę ceny. Takie okazje nie zdarzają się często [2017-10-05].

Warto się pośpieszyć

Tweetbot 4 for Twitter przeceniony został z 10$ na 5$, czyli do 23,99 zł już wczoraj. Chodzi o wersję na iOS (jest też wersja dla macOS). Zazwyczaj takie oferty w firmie Tapbots nie trwają długo. Jeżeli zastanawialiście się nad tym programem, warto skorzystać z okazji.
Jest to mój ulubiony klienta Twittera na obie platformy. Polecam jego funkcję synchronizacji lini czasowej i powiadomień pomiędzy urządzeniami, brak reklam oraz zachowanie pełnej chronologii timeline i przemyślane wątkowanie, gesty, oraz statystyki.
Tweetbot 4 for Twitter przeceniony
Link do App Store Tweetbot 4 for Twitter

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy