^

Super Mario Run wszystkie Światy za 24 zł, czyli 50% taniej!

Jaromir Kopp

30 września 2017

Gra Super Mario Run niedługo przed pierwszymi urodzinami, doczekała się promocji z okazji nowej wersji! Możemy odblokować wszystkie 6 poziomów za połowę ceny, czyli 23,99 zł.

Gra Super Mario Run dostępna w modelu „freemium”

Saga gier, w której występuje słynny Mario (czasem z bratem), powstała już ponad 35 lat temu. Jednak pierwsza gra z Mario na iOS została wydana 15 grudnia 2016 i jest dostępna teoretycznie za darmo. Możemy zagrać jedynie w trzy poziomy „pierwszego Świata”. Aby zagrać we wszystkie Światy (6), należało wydać 10$.
Do 12 października 2017 odblokowanie całej gry wraz z dodatkami w postaci monet i biletów kosztuje 23,99 zł (odpowiednik w naszym App Store 5$).
Pamiętam pierwszą grę z serii Mario, Donkey Kong, w którą grałem na Atari 800 XL, a czy Wy macie jakieś wspomnienia związane z Mario i spółką?
Super Mario Run w App Store
Super Mario Run wszystkie Światy za 24 zł

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy