^

Promocje z okazji 15. urodzin Rogue Amoeba

Przemysław Marczyński

29 września 2017

Są firmy które zawsze będą mi się kojarzyć z początkami mojej przygody z komputerami Apple. Rogue Amoeba jest jedną z nich i mam ogromny szacunek do tego co przez 15 lat robiła. Dźwięk – to na tym skupiają się produkty tej firmy. To właśnie oni stoją za najlepszym programem do rejestracji dźwięku w macOS – Audio Hijack.
Przez długi czas nagrywałem MacPodcast przy użyciu Piezo. To tania aplikacja do rejestracji dźwięku, a jej ogromnym atutem jest prostota. Gorąco Wam ją polecam. Z Kubą przeszliśmy na Audio Hijack Pro w pierwszej kolejności chyba z faktu, że doceniamy tą firmę i chcieliśmy ją wesprzeć, a po drugie chcieliśmy nagrywać podcast najlepszym narzędziem jaki jest na rynku. Innym tematem była przygoda gdy odnotowaliśmy kiedyś „pad systemu” i straciliśmy długą rozmowę.
audiohijack-podcast
Audio Hijack ma ważną opcję – ciągle zapisuje nagranie i nawet jak spali nam się komputer to na jego dysku który uda się nam wyjąć ze środka nadal będzie to co zarejestrował program. Nie trzeba całej roboty zaczynać od początku. Nie wspomnę o setkach innych opcji jakie ma Audio Hijack. To prawdziwy kombajn do rejestracji dźwięku. A z okazji urodzin możecie kupić go taniej.
Zerknijcie na stronę urodzinową Rogue Amoeba. Dziś będzie można kupić 20% taniej świetne aplikacje, a jeśli nagrywacie głos to Audio Hijack koniecznie musi się pojawić na waszym dysku.
Rogue Amoeba świętuje swoje 15 urodziny – https://rogueamoeba.com/store/deals/15years/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy