^

iPhone 9 Plus już za rok

Redakcja

1 września 2017

Premiera iPhone’a odbędzie się już niebawem. Tymczasem już pojawiają się kolejne plotki dotyczące jego następców, w tym powiększonej wersji z ekranem 6,4 cala. Czyżby za rok pojawił się iPhone 9 Plus?
Serwis ETNews z Korei Południowej, powołując się na swoje źródła twierdzi, że firma Apple współpracuje z Samsung Display i innymi dostawcami w zakresie projektowania wyświetlaczy OLED dla nowej generacji swoich telefonów. Projekty dotyczą rozmiarów 5,85 i 6,46 cala. Wyświetlacze te mają być używane w nowych modelach iPhone’a, które zostaną zaprezentowane prawdopodobnie w 2018 r.

iPhone 9 Plus?

Umownie nazywany iPhone 9 Plus, miałby jeszcze większy ekran niż 6,3-calowy zastosowany w Galaxy Note 8 wprowadzonym na początku tego miesiąca. Wersja 5,85 cali to  prawdopodobnie ten sam rozmiar, który ma mieć zastosowanie w spodziewanym  iPhonie 8. Nowy „duży” iPhone dzięki zwężonymi ramkom ekranu, swymi wymiarami będzie przypominał iPhone’a 7 Plus.
iPhone 9
Z pewnością będziemy bacznie śledzić rozwój wydarzeń dotyczących iPhone’a 9, a tymczasem czekamy na prezentację wersji ósmej. Odbędzie się, zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, we wtorek 12 września 2017 o godzinie 19.00 polskiego czasu. Nowe produkty zostaną zaprezentowane w Steve Jobs Theater w Apple Park, nowym campusie firmy.
Zdjęcia

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy