^

iPhone 7s będzie większy od poprzednika

Redakcja

16 sierpnia 2017

Najnowsze plotki dotyczące wrześniowych premier skoncentrowane są wokół iPhone 7s. Według nich ma on posiadać tył ze szkła zamiast aluminium. Ta zmiana ma spowodować zmiany rozmiarów nowego telefonu. iPhone 7s ma być większy, ale z mniejszym wysunięciem kamery.

Większy iPhone 7s

Takie rewelacje przedstawia nam niemiecki portal giga.de, powołując się na wiarygodne źródła. Według niego Apple iPhone 7s będzie trochę wyższy, szerszy i grubszy. Zdjęcie pokazuje dokładne wymiary nowego iPhone’a 7s w porównaniu do jego poprzednika. Natychmiast widzimy, że nowy model prawdopodobnie urośnie o co najmniej 0,1 mm w każdym wymiarze.

Poniżej można zobaczyć dokładne rozmiary obu telefonów. Apple zazwyczaj zaokrągla wymiary w milimetrach tylko do jednego miejsca po przecinku:
iPhone 7: 138,31 mm x 67,14 mm x 7,1 mm
iPhone 7s: 138,44 x 67,27 mm x 7.21 mm
Giga.de przypuszcza, że powiększenie wymiarów telefonu zostało wymuszone tym, że Apple chce zastosować szkło na tylną część obudowy nowych telefonów. Dzięki temu może nie tylko pozbyć się plastikowych zespołów antenowych znanych z obecnych modeli, ale także zastosować w nich bezprzewodowe ładowanie. Poprzez powiększenie rozmiarów telefonu moduł kamery nie będzie już tak bardzo wystawał poza jego bryłę, co było mocno krytykowane przez użytkowników.
Wydaje się, że tak delikatna zmiana rozmiaru nie powinna wpłynąć negatywnie na wygląd urządzenia. Pytanie, jak te zmiany i zastosowanie szkła wpłyną na jego wagę? Ciekawe też, czy i jak bardzo „urośnie” model 7s Plus? Już niebawem kurtyna opadnie i poznamy odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące nowych produktów z Cupertino.
Źródło

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy