^

Apple zaoferuje iPhone’a 8 w nowym kolorze

Michał Kozubski

16 sierpnia 2017

Na początku miesiąca w serwisie Weibo zaczęły krążyć informacje na temat kolorów iPhone’a 8. Według spekulacji, nowy smartfon giganta z Cupertino pojawi się w trzech wersjach kolorystycznych. Mają to być: czarny, biały i określony jako złoto szampana, któremu bliżej do koloru miedzi niż do obecnego różowego złota, znanego z iPhone’a 6s/6s Plus czy 7/7 Plus.
W weekend Banjamin Geskin podzielił się na Twitterze informacją, którą zdobył wprost z siedziby Foxconnu. Twierdzi on, że nowy kolor w iPhonie 8 będzie nosił nazwę „Blush Gold”.

iPhone 8 w kolorze „Blush Gold”

Oprócz nowej nazwy koloru, informacja na Twitterze sugeruje, że smartfon dostępny będzie tylko w wersji 64 lub 128 GB. Obecnie Apple oferuje iPhone’a 7 z dyskiem o pojemności 32, 128 oraz 256 GB. Oznaczałoby to, że nowy kolor, podobnie jak „jet black” w przypadku iPhone’a 7, nie będzie dostępny dla telefonów o najmniejszej pojemności. Lub też wersja 32 GB całkowicie zniknie z oferty.


Według analityka Ming-Chi Kuo nowy model iPhone’a zostanie wyposażony w ekran OLED. Wskazuje na to wzmianka w oprogramowaniu inteligentnego asystenta od Apple, HomePod. Informacje te potwierdzają, że nowy smartfon z Cupertino pozbawiony będzie ramek, a większą część przedniego panelu pokryje ekran.
Na górze urządzenia zostaną umieszczone głośnik oraz kamera do Face Time. Będą najprawdopodobniej zespolone z ekranem i jak nie trudno się domyślić znajdą się na czarnym tle. Nowy smartfon od Apple swoją premierę będzie miał w przyszłym miesiącu.
Jeżeli wygląd iPhone’a 8 się potwierdzi, to mogę śmiało stwierdzić, że najlepiej będzie on wyglądał w kolorze czarnym. Cienkie ramki wokół ekranu w tym samy kolorze spowodują, że będą one tworzyły z nim „całość”, gdy ten pozostanie wygaszony.
Źródło: MacRumors
 

Komentarze (0)
L

0 komentarzy