^

HomePod zdradza kolejne tajemnice iPhone’a 8

Przemysław Marczyński

4 sierpnia 2017

HomePod ponownie ujawnia nowe możliwości iPhone’a 8. Oprogramowanie inteligentnego głośnika HomePod, który ma się pojawić w sprzedaży we wrześniu odkrywa kolejne sekrety telefonu Apple. Tym razem autorzy portugalskiej strony iHelp odnaleźli w kodzie HomePod informację o rozszerzonych funkcjach rejestracji obrazu w iPhonie 8. Telefon będzie w stanie nagrać wideo 4K z prędkością 60 klatek na sekundę. Co więcej, parametry te będą dotyczyć zarówno kamery tylnej jak i przedniej.

Kod HomePod ujawnia nowe funkcje iPhone'a 8

Kod HomePod ujawnia nowe funkcje iPhone’a 8


Nowy produkt Apple HomePod staje się nie tylko sam w sobie ciekawostką oferującą wiele nowych funkcji. Coraz częściej zdradza nam również możliwości najbardziej wyczekiwanego produktu – iPhone’a 8. To w tym roku przypada 10. rocznica tego urządzenia które jest najważniejszym produktem dla Apple z faktu na przynoszące przychody. Jak podają najnowsze wyniki finansowe Apple, w ostatnim kwartale sprzedano 41,76 miliona tych urządzeń. Więcej o wynikach finansowych Apple można przeczytać tutaj.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy