Wybierz Strona

iPhone 8 w kolorze białym. Nowe rendery

iPhone 8 w kolorze białym. Nowe rendery

  • 0
  • 03.07.2017
Redakcja

W sieci pojawiało się wiele wizualizacji i rzekomych zdjęć nowego iPhone’a 8. Wszystkie w dużej mierze bazowały na docierających do nas stale przeciekach. Do twórców wizji nowego smartfona z Cupertino dołączył znany projektant Martin Hajek. Powraca z bardzo realistycznym projektem iPhone’a między innymi w kolorze białym.
iPhone 8 w kolorze białym
Rendery przedstawiają iPhone’a 8 z ekranem wypełniającym przedni obszar telefonu oraz szklaną tylną część obudowy. Zastosowanie tego materiału  ma pozwolić na bezprzewodowe ładowanie urządzenia. Całość łączy zaokrąglona metalowa ramka ze standardowym układem przycisków oraz „sanek” dla karty SIM. Choć sam przycisk blokady wygląda na nieco szerszy niż w obecnie produkowanych modelach.
iPhone 8 w kolorze białym
Z przodu, pojawia się wycięcie dla głośnika, przedniego aparatu oraz czujników. Jest bardzo delikatne i praktycznie niezauważalne w wersji czarnej. W modelu białym trochę bardziej rzuca się w oczy, ale nadal wygląda dobrze. Cała powierzchnia przednie szyby jest gładka bez żadnych przycisków. Z projektu Martina Hajka nie wynika niestety jednoznacznie, gdzie zostanie umiejscowiony Touch ID, jednak wszystko wskazuje, że zostanie wbudowany w dolną część ekranu.
iPhone 8 w kolorze białym
Z tyłu wyróżnia się znacznie wystający poza powierzchnię pionowy układ obiektywów i lamp aparatu fotograficznego. Pojawia się w renderach wielu autorów i to chyba jedyny element, do którego można mieć zastrzeżenia. Choć dla osób, które będą używać etui ochronnego, nie będzie to stanowiło problemu.
iPhone 8 w kolorze białym
Choć zaprezentowane na renderach makiety to tylko wizja autora, to potwierdzają one wiele doniesień związanych z jego konstrukcją. Choć to tylko projekt przygotowany na bazie przecieków i plotek, to i tak z pewnością zbliża się znacząco do wersji finalnej i wygląda doskonale. Już niebawem przekonamy się o tym sami. Według doniesień iPhone 8 zadebiutuje już we wrześniu wraz z odświeżonymi modelami 7s i 7s Plus. Jednak jego dostępność w sprzedaży może się według niektórych źródeł mocno opóźnić.
iPhone 8 w kolorze białym
Jak Wam się podobają projekty Martina. Który kolor jest Waszym zadaniem bardziej atrakcyjny wizualnie i stanie się hitem tegorocznej jesieni?
Źródło i  Zdjęcia

O autorze

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie Mój Mac Magazyn. Pismo z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek. Nie przeocz żadnego wydania.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mój Mac Magazyn

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!