Na rynku pojawiła się nowa aplikacja dla macOS pozwalająca wystawiać faktury. Co więcej, abcFaktury może być darmowym programem bez ograniczeń w funkcjonalności, jeśli wystawiamy dziesięć dokumentów w miesiącu. To dobra informacja dla przedsiębiorców chcących przenieść swój biznes na sprzęt Apple.

Prosta obsługa

faktury na macos
BinSoft, producent aplikacji postawił sobie prosty cel — dać możliwość wystawiania w prosty sposób dokumentów sprzedaży na macOS. Już przy pierwszym zetknięciu się z programem nie powinniśmy mieć żadnych problemów z jego obsługą. Wyraźnie zaznaczone funkcje Sprzedaży, Zakupów i Kontrahenci poprowadzą nas za rękę przy wystawianiu pierwszych dokumentów.

Bogate możliwości

faktury na macos

Program pozwala na wystawianie wszystkich rodzajów faktur. Do tego będziemy mogli drukować paragony na drukarkach fiskalnych (wsparcie dla protokołów Posnet, Thermal oraz Novitus). Nic nie stoi na przeszkodzie, aby obsługiwać faktury walutowe i drukować je w językach angielskim, niemieckim, francuskim, rosyjskim oraz dwujęzyczne.

Personalizacja faktur

Jeśli jesteśmy wybredni i chcemy dopasować wygląd faktur do naszych preferencji to abcFaktury umożliwi nam wybór z kilku gotowych szablonów. Na fakturze będziemy mogli również umieścić nasze logo.

Darmowy program do fakturowania

faktury na macos

I to jest bardzo ważna informacja dla małych firm. Jeśli wystawiamy maksymalnie 10 dokumentów w miesiącu z programu będziemy mogli korzystać za darmo. Wystarczy rejestracja u producenta. abcFaktury nie ma żadnych innych ograniczeń. Działają wszystkie funkcje związane z wystawianiem dokumentów. Koszt wersji Professional (bez ograniczeń w ilości wystawianych dokumentów) to 49,00 zł netto na rok.

Cieszę się z jednej rzeczy – prowadzenie biznesu na macOS przestaje być problemem. BinSoft dokłada tutaj swój kolejny kamyczek i za to im chwała. Tym bardziej, że aplikacja może być prawdziwym odciążeniem kosztów dla początkujących przedsiębiorców, którzy muszą liczyć się z każdym groszem.

Witryna aplikacji abcFakturahttp://abcfaktury.binsoft.pl
Pobierz wersję testową dla macOS – http://download.binsoft.pl/abcFaktury.dmg
Zakup wersji Professionalhttps://sklep.binsoft.pl/sklep/abcfaktury
Cena – 49,00 zł netto / rok

Może Cię zainteresować: