^

abcFaktury – wystawiaj faktury za darmo na Mac’u

Przemysław Marczyński

23 czerwca 2017

Na rynku pojawiła się nowa aplikacja dla macOS pozwalająca wystawiać faktury. Co więcej, abcFaktury może być darmowym programem bez ograniczeń w funkcjonalności, jeśli wystawiamy dziesięć dokumentów w miesiącu. To dobra informacja dla przedsiębiorców chcących przenieść swój biznes na sprzęt Apple.

Prosta obsługa

BinSoft, producent aplikacji postawił sobie prosty cel — dać możliwość wystawiania w prosty sposób dokumentów sprzedaży na macOS. Już przy pierwszym zetknięciu się z programem nie powinniśmy mieć żadnych problemów z jego obsługą. Wyraźnie zaznaczone funkcje Sprzedaży, Zakupów i Kontrahenci poprowadzą nas za rękę przy wystawianiu pierwszych dokumentów.

Bogate możliwości

Program pozwala na wystawianie wszystkich rodzajów faktur. Do tego będziemy mogli drukować paragony na drukarkach fiskalnych (wsparcie dla protokołów Posnet, Thermal oraz Novitus). Nic nie stoi na przeszkodzie, aby obsługiwać faktury walutowe i drukować je w językach angielskim, niemieckim, francuskim, rosyjskim oraz dwujęzyczne.

Personalizacja faktur

Jeśli jesteśmy wybredni i chcemy dopasować wygląd faktur do naszych preferencji to abcFaktury umożliwi nam wybór z kilku gotowych szablonów. Na fakturze będziemy mogli również umieścić nasze logo.

Darmowy program do fakturowania

I to jest bardzo ważna informacja dla małych firm. Jeśli wystawiamy maksymalnie 10 dokumentów w miesiącu z programu będziemy mogli korzystać za darmo. Wystarczy rejestracja u producenta. abcFaktury nie ma żadnych innych ograniczeń. Działają wszystkie funkcje związane z wystawianiem dokumentów. Koszt wersji Professional (bez ograniczeń w ilości wystawianych dokumentów) to 49,00 zł netto na rok.
Cieszę się z jednej rzeczy – prowadzenie biznesu na macOS przestaje być problemem. BinSoft dokłada tutaj swój kolejny kamyczek i za to im chwała. Tym bardziej, że aplikacja może być prawdziwym odciążeniem kosztów dla początkujących przedsiębiorców, którzy muszą liczyć się z każdym groszem.
Witryna aplikacji abcFakturahttp://abcfaktury.binsoft.pl
Pobierz wersję testową dla macOS – http://download.binsoft.pl/abcFaktury.dmg
Zakup wersji Professionalhttps://sklep.binsoft.pl/sklep/abcfaktury
Cena – 49,00 zł netto / rok

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. meg

    Obecnie jest wiele darmowych programów do faktur online, które oferują takie same, a nawet więcej funkcjonalności niż ich płatne wersje. Trzeba się po prostu dobrze rozejrzeć w ofertach, a z pewnością każdy znajdzie odpowiedni program dla siebie. Sporo ludzi korzysta z oprogramowania z Ifirma, zobacz tutaj więcej szczegółów. Moi znajomi sobie chwalą, a założyli w tym roku już trzecią firmę. Czasami się zastanawiam jak oni to wszystko ogarniają:)

  2. Konieczny

    abcFaktury – używam i polecam. Prosty w obsłudze program i co ważne, wszystkie dane mam na swoim komputerze, nie muszę ich zapisywać w żadnej chmurze. Sprawdzi się, jeśli nie potrzebujesz magazynu. Jeżeli ktoś zainteresowany to podaję link do dobreprogramy.pl (najpopularniejszy serwis z programami): https://www.dobreprogramy.pl/abcFaktury,Program,Windows,81718.html

Funkcja trackback/Funkcja pingback

  1. Nowy program dla firm od Binsoft - abcKsiążki Korespondencji - Mój Mac - […] kroki takie rozwiązanie jest ciekawą propozycją. Podobnie zresztą jak abcFaktury o którym już pisałem na Mój Mac – program do…