^

Prezentacja WWDC 2017 w 7 minut i strony które warto zobaczyć

Przemysław Marczyński

6 czerwca 2017

To była prawdziwa uczta dla fanów Apple. Już dawno nie widziałem tak dobrej konferencji WWDC. Dwie godziny na kieleckim spotkaniu #AppleKielce minęły mi zaskakująco szybko. Jeśli nie macie możliwości poświęcić stu dwudziestu minut na podziwianie Craiga Federighi na scenie to możecie zobaczyć najważniejsze momenty prezentacji WWDC 2017 w 7 minut. Serwis MacRumors wycisnął najważniejsze chwile z całego Keynote i zaserwował nam błyskawiczne podsumowanie. Wersja „dla zapracowanych” poniżej.

Gdzie zobaczyć całą konferencję

Jeśli mimo skompresowanej dawki premier w powyższym filmie chcielibyście obejrzeć całą konferencję to znajdziecie ją najłatwiej w dwóch miejscach:
iTunes —> kliknij
strona www —> kliknij

Strony internetowe premierowych produktów

Sam z przyjemnością sięgam również po strony internetowe na których już na spokojnie można przeczytać o nowościach. Miło jest widzieć, że witryny te natychmiast były przetłumaczone na język polski. Jedynie HomePod jest w wersji anglojęzycznej. Poniżej miejsca gdzie warto się udać:
nowy system macOS High Sierrahttps://www.apple.com/pl/macos/high-sierra-preview/
iOS 11https://www.apple.com/pl/ios/ios-11-preview/
iMac Prohttps://www.apple.com/pl/imac-pro/
nowy iPad Prohttps://www.apple.com/pl/ipad-pro/
nowy watchOShttps://www.apple.com/pl/watchos-preview/
Odświeżony App Storehttps://www.apple.com/pl/ios/app-store/
– HomePod – https://www.apple.com/homepod/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy