Wybierz Strona

Czy będziemy płacić za okres próbny w Apple Music?

Czy będziemy płacić za okres próbny w Apple Music?

  • 1
  • 22.05.2017
Redakcja

Wszystko wskazuje na to, że zbliża się koniec darmowego okresu próbnego dla Apple Music. W Hiszpanii, Szwajcarii oraz Australii wprowadzono opłatę za korzystanie okresu testowego dla tej usługi. W Polsce na szczęście na razie bez zmian. Trzymiesięczny okres próbny w Apple Music jest nadal bezpłatny.
okres próbny w Apple Music
Apple Music zostało wprowadzone z końcem czerwca 2015 w ponad stu krajach Świata, między innymi w Polsce. Apple przekonywał do siebie użytkowników owym bezpłatnym okresem próbnym. W większości państw okres trwa on 3 miesiące. Czy po niespełna dwóch latach działalności usługi, firma Apple postanowiła na testach troszkę zarobić?
Kwoty za skorzystanie z okresu próbnego nie są wysokie. W Australii to 0,99 AUD, Hiszpanii – 0,99 EUR a Szwajcarii – 1,00 CHF. Jest to już jednak pewna bariera dla przetestowania usługi.
Spotify w wymienionych Państwach również każe sobie płacić za trial. Może się okazać, że Apple tylko dostosowuje się do rynków lokalnych i nie zamierza „dorabiać” na dostępie do testów. Nie pojawiły się oficjalne informacje, dlaczego wprowadzono takie ograniczenie i czy będą się pojawiać w innych krajach.
Źródło

O autorze

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie Mój Mac Magazyn. Pismo z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek. Nie przeocz żadnego wydania.

Komentarz

  1. Behinder

    Nigdzie nigdy nie było napisane ze okres próbny musi być darmowy.
    „Trial” to nie to samo co „free trial”

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mój Mac Magazyn

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!