^

Jak będzie wyglądał obszar funkcyjny w iPhone 8

Redakcja

4 maja 2017

Wiele doniesień wskazuje na fakt, że oczekiwany iPhone 8 nie zostanie już wyposażony fizyczny przycisk Home. W zamian, dolna część ekranu ma zostać wykorzystana do obsługi urządzenia. Serwis iDrop News zaprezentował serię ciekawych renderów, które pokazują jak będzie wyglądał obszar funkcyjny w iPhone 8.
Jak będzie wyglądał obszar funkcyjny w iPhone 8
Jak będzie wyglądał obszar funkcyjny w iPhone 8
Projekty jak widać odzwierciedlają doniesienia dotyczące iPhone’a 8. Zwłaszcza te, że zostanie wyposażony w ekran OLED o rozmiarze 5,8-cala. Ekran ten ma mieścić w obudowie zbliżonej wymiarami do obecnego 4,7-calowego iPhone’a 7. Użytkowa powierzchnia wyświetlacza to 5,15-cala. Natomiast pozostała dolna część to miejsce dla wirtualnych przycisków obsługujących funkcje systemu iOS.
Jak będzie wyglądał obszar funkcyjny w iPhone 8
Obszar Funkcyjny może zostać zastosowany do wielu użytecznych funkcji  podobnie jak Touch Bar w Macbookach Pro. Tego typu rozwiązania mogą być bardzo użyteczne. Dodatkowo wbudowany w ekran Touch ID jest z pewnością jednym z kluczowych elementów. Ciężko sobie wyobrazić rezygnację z jego istnienia, bądź zamontowanie go w innym miejscu. Wierzymy, że inżynierowie z Cupertino poradzą sobie z tym wyzwaniem.
Jak będzie wyglądał obszar funkcyjny w iPhone 8Jak będzie wyglądał obszar funkcyjny w iPhone 8
Od dawna premiera nowego telefonu od Apple nie wywoływała tylu emocji. Czy tak rzeczywiście będzie wyglądał nowy iPhone? Tego dowiemy się prawdopodobnie we wrześniu. Wiemy jednak, że projektanci są już bardzo blisko. Powyższe rendery wyglądają naprawdę bardzo ciekawie, nieprawdaż?
Źródło i Zdjęcia

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy