^

Naucz się nagrywać podcasty

Ten miesiąc jest dla nas ważny z punktu widzenia podcastów. Kwietniowe wydanie Mój Mac Magazyn w głównej mierze poświęciliśmy audycjom internetowym. Kontynuując promocję podcastingu w Polsce zapraszamy Was na spotkanie dla wszystkich którzy chcą rozpocząć przygodę z nagrywaniem podcastów. Darmowe webinary poprowadzi Łukasz Jachowicz. Jego podcast „Świat w trzy minuty” jest jedną z popularniejszych audycji w sieci. Doceniło go również Aple wyróżniając projekt Łukasza w iTunes.

Oddaję głos Łukaszowi:

Od kilku miesięcy pomagam początkującym i zaawansowanym podkasterom w pokonywaniu trudności technicznych związanych z podkastingiem. Postanowiłem zebrać najczęściej pojawiające się pytania i przygotować webinarium oraz szerszy kurs poświęcony podkastingowi. Webinarium, w którym opowiadam o co chodzi w podkastach, i jak zacząć – już jutro (czwartek) o 20:30. Pełen kurs zacznie się za dwa tygodnie, a co w nim będzie – opowiem pod koniec czwartkowej opowieści. Zapraszam!

Na darmowy kurs zapiszesz się tutaj www.podkasterzy.pl/szkolenie
Data webinarów: 04.05.2017, godzina 20:30

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy