Wybierz Strona

Będzie drożej w App Store

Będzie drożej w App Store

  • 1
  • 28.04.2017
Redakcja

Jeśli rozważacie zakup aplikacji w App Store to warto pospieszyć się z decyzją. Apple poinformowało właśnie Developerów o planowanej podwyżce cen w App Store. Zostanie wprowadzona w ciągu 7 dni i będzie dotyczyła użytkowników rozliczających się w walucie Euro oraz w Danii i Meksyku. Jest to to zatem zdecydowanie najlepszy moment na zakupy.
Psychologiczna bariera 1 € zostanie przekroczona i nie zobaczymy już zera przed przecinkiem. Najtańsze aplikacje i mikropłatności  będą kosztowały 1,09 € zamiast dotychczasowego 0,99 €. Następne progi cenowe będą wynosiły kolejno: 2,29 €, 3,49 €, 4,49 €.  Wszystkie ceny możecie prześledzić na poniższej tabeli. Tylko użytkownicy korzystający z subskrypcji mogą być jeszcze spokojni. W tym momencie podwyżka nie będzie ich dotyczyć.

Choć mamy jeszcze trochę czasu warto się pospieszyć i wykorzystać deszczowy dzień na  zakupy w App Store. Podzielcie się w komentarzach Waszymi planami zakupowymi i zajrzyjcie do marcowego numeru Mój Mac Magazynu, gdzie dokonaliśmy szerokiego przeglądu najciekawszych aplikacji dla iOS i macOS.

O autorze

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie Mój Mac Magazyn. Pismo z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek. Nie przeocz żadnego wydania.

Komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mój Mac Magazyn

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!