^

Będzie drożej w App Store

Redakcja

28 kwietnia 2017

Jeśli rozważacie zakup aplikacji w App Store to warto pospieszyć się z decyzją. Apple poinformowało właśnie Developerów o planowanej podwyżce cen w App Store. Zostanie wprowadzona w ciągu 7 dni i będzie dotyczyła użytkowników rozliczających się w walucie Euro oraz w Danii i Meksyku. Jest to to zatem zdecydowanie najlepszy moment na zakupy.
Psychologiczna bariera 1 € zostanie przekroczona i nie zobaczymy już zera przed przecinkiem. Najtańsze aplikacje i mikropłatności  będą kosztowały 1,09 € zamiast dotychczasowego 0,99 €. Następne progi cenowe będą wynosiły kolejno: 2,29 €, 3,49 €, 4,49 €.  Wszystkie ceny możecie prześledzić na poniższej tabeli. Tylko użytkownicy korzystający z subskrypcji mogą być jeszcze spokojni. W tym momencie podwyżka nie będzie ich dotyczyć.

Choć mamy jeszcze trochę czasu warto się pospieszyć i wykorzystać deszczowy dzień na  zakupy w App Store. Podzielcie się w komentarzach Waszymi planami zakupowymi i zajrzyjcie do marcowego numeru Mój Mac Magazynu, gdzie dokonaliśmy szerokiego przeglądu najciekawszych aplikacji dla iOS i macOS.

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (1)
L

1 komentarz