^

Wyniki urodzinowego konkursu

Przemysław Marczyński

25 kwietnia 2017

To było dla nas wyzwanie. Ponad 150 odpowiedzi. Wiele z nich to prawdziwe smaczki poetyckie. Potraficie zaskarbić sobie naszą uwagę, ojjj potraficie 🙂
Dwa lata Mój Mac Magazyn zasługują na specjalne celebrowanie. Cieszymy się, że przyłączyliście się do tej zabawy. Nagrody jakie nasi partnerzy oddali na poczet wspólnego świętowania są prawdziwymi perełkami dlatego frekwencja wcale nas nie zaskoczyła. Z tych wszystkich głosów musieliśmy jednak ostatecznie wskazać sześć osób do których powędrują upominki. Gratulujemy. Byliście niesamowici!

Nagrody powędrują do…

Edyta – będziesz miała w domu doskonałą sieć o świetnych parametrach i stabilnym połączeniu dzięki Fritz! 4040. Ten najnowszy router cenionej marki wśród urządzeń sieciowych ma znacznie więcej możliwości które pozwolą bezpiecznie surfować w sieci.
Kinga – mamy nadzieję, że lubisz pobiegać bo Denon AC-C160W zapewni Ci krystaliczny, bezprzewodowy dźwięk. A jeśli nie uprawiasz sportu to docenisz wygodę bezprzewodowej muzyki.
Mirosław – właśnie zagwarantowaliśmy Ci bezpieczeństwo Twoich danych. Serwer Synology DS216j jest Twój i będzie doskonałym centrum archiwizacji oraz wszelkiej maści multimediów.
Mariusz – iPhone jeszcze nigdy nie był tak osobisty. Możesz zaprojektować dowolny grawer na Twojej obudowie telefonu. Bewood zrobi dla Ciebie to wyjątkowe drewniane etui. Jeśli nie masz pomysłu na wygląd pokrowca zobacz jakie świetne wzory nasz partner ma u siebie na stronie.
Krzysztof – skończyły się kłopoty z pustą baterią. Innergie zapewni Ci zestaw który pozwoli Ci utrzymać moc w telefonie na najwyższym poziomie. Obojętnie czy będziesz w podroży czy w domu. Dajemy gwarancję na najwyższą jakość dostarczanej energii 🙂
Bartłomiej – Twój iPad zyskał znacznie większe możliwości. Ta klawiatura od Logitecha przekształci go w prawdziwy komputer.
Niebawem zgłosimy się do Was osobiście celem ustalenia sposobu przekazania nagrody.
Cieszymy się, że możemy dostarczać Wam co miesiąc nowe treści. Wszystkie archiwalne wydania Mój Mac Magazyn znajdziecie pod tym adresem – https://mojmac.pl/archiwum/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy